Hlavní navigace

Adobe představuje balíček programů Photoshop Elements 7 a Premiere Elements 7

[Tisková zpráva] Praha, 29. srpna 2008 – Společnost Adobe Systems Incorporated (Nasdaq:ADBE) ohlásila dva významné upgrady softwaru pro fanoušky digitální fotografie a videa: Adobe Photoshop Elements 7 a Adobe Premiere Elements 7 pro Windows. Integrace mezi těmito dvěma produkty, které jsou k dispozici samostatně i jako jeden prodejní balíček, umožňuje okamžitý přístup k těm nejlepším možnostem práce s fotografiemi a videem, jako je vytváření filmových prezentací fotografií, dramatických efektů zastavení snímku videa nebo jedinečných projektů využívajících hotová témata.

Sdílet

Program Photoshop Elements 7 usnadňuje a urychluje uspořádání, úpravy, vytváření a sdílení skvělých fotografií s využitím editačního výkonu softwaru Photoshop, který je standardem pro profesionální úpravy obrazů. Program Premiere Elements 7 nabízí možnosti vytváření filmů, se kterými mohou uživatelé snadno sestavit své filmové trháky za několik minut, a přitom jim také poskytne příležitosti k růstu a zlepšování jejich schopností úprav.

Působivé a přitom snadno použitelné editační triky změní obyčejné fotografie na výjimečné Adobe Photoshop Elements 7 kombinuje výkon a jednoduchost, aby bylo vyprávění příběhů snadnější než kdykoli dříve. Nový inteligentní štětec pomůže uživatelům jedním tahem aplikovat neuvěřitelné efekty přesně tam, kde je potřebují. Funkce Vyčištění scény, založená na novátorské technologii Photomerge od Adobe, vytváří ideální fotografie – umožní uživatelům jednoduše štětcem odmazat nežádoucí předměty, například turisty nebo auta, které mohou rušit hlavní předmět fotografie.

Perfektní filmy za několik minut s vylepšenými možnostmi úprav
Program Adobe Premiere Elements 7 nabízí možnosti, které šetří čas a pomáhají uživatelům vytvářet kvalitní filmy v profesionálním stylu. Software, který nyní podporuje formát AVCHD, automaticky analyzuje klipy videa v průběhu jejich importu a aplikuje na ně inteligentní tagy, které označují kvalitu videa, počet tváří, zvuky a další položky umožňující rychlé vyhledávání. Nová funkce InstantMovie znamená, že jednotlivé videoklipy lze snadno přetahovat do podrobně propracovaných témat, jako jsou narozeniny, svatba nebo extrémní sporty. Nová možnost Videomerge pro speciální efekty, podobné technologii „zeleného klíčovacího pozadí“, umožňuje automaticky umístit osobu na jakékoliv pozadí a překvapit tím diváky.

Ceny a dostupnost
Programy Adobe Photoshop Elements 7 a Adobe Premiere Elements 7 pro Windows budou v prodejní síti dostupné od října 2008. Balíček programů Photoshop Elements 7 a Premiere Elements 7 bude k dispozici za 2840 Kč bez DPH. Oba produkty budou také k dispozici samostatně za 1870 Kč bez DPH.

O společnosti Adobe
Adobe převratným způsobem mění soužití a vztah lidí k myšlenkám a informacím – kdykoliv, kdekoliv a přes jakékoliv médium. Další informace najdete na www.adobe.cz nebo www.adobe.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).