Hlavní navigace

PhotoWorx se rozšiřuje o zasílání přání z picturecard.eu

[Tisková zpráva] Praha 9. února 2010 – Společnost PhotoWorx připravila s blížícím se svátkem Sv. Valentýna novou službu Picturecard.eu, která umožní internetovým uživatelům rozesílat veselá a osobitá přání jejich přátelům a blízkým.

Sdílet

Na adrese www.PictureCard.eu lze posílat nejen běžné pohlednice s textem, které si uživatel vybere ze sady šablon. Cílem nové služby je rozveselit návštěvníky kreativními a vtipnými přáníčky. Každé z nich je možné doplnit o vlastní fotografii, která se následně transformuje do vybrané šablony a výsledkem je mnoho variant veselých obrázků.

Na níže uvedené adrese najdete galerii ukázek, jak taková přání mohou vypadat: www.picturecar­d.eu/templates.

Ani vývoj stávajících služeb společnosti PhotoWorx neustává a uživatelé se mohou těšit na nová vylepšení. Image hosting 2i.cz již běží i v anglické, maďarské a slovenské jazykové mutaci, nově ho lze využít také v rámci sociální sítě Facebook. Podpora Twitter se chystá do konce měsíce. K volnému použití je již k dispozici slíbený modul pro redakční systém Drupal, modul pro diskusní fórum phpBB čeká na schválení serverem phpBB.com. V brzké době bude také k dispozici nová verze aplikačního rozhraní, která nabídne ještě snadnější integraci do webových stránek a systémů třetích stran.

O společnosti PhotoWorx:
Firma PhotoWorx vznikla v roce 2006. Pod svým jménem sdružuje servery 2i.cz, Photopost.cz, Dfklub.cz a Albumfotek.cz. Vizí společnosti je vytvořit na českém internetu příjemné prostředí jak pro fotografa – profesionála, tak i naprostého laika. Další informace najdete na internetové adrese www.photoworx.cz.