Hlavní navigace

PhotoWorx spustila bezplatný image hosting 2i.cz

[Tisková zpráva] Praha 13. října 2009 – Jeden obrázek vydá za tisíc slov, zvláště když je na tom správném místě. K tomu, aby se fotografie a ilustrační obrázky dostaly na to správné místo v diskusích na internetu, nyní pomáhá i nová bezplatná služba image hostingu 2i.cz, kterou uvedla do provozu společnost PhotoWorx, s.r.o.

Sdílet

Image hosting 2i.cz umožňuje uživatelům na adrese www.2i.cz vložit neomezené množství obrázků ve formátu JPEG, GIF či PNG a velikosti až 10MB na obrázek. Při vložení každého obrázku je automaticky vygenerován malý náhled obrázku, spolu s kódem ve formátu HTML, XHTML nebo BBCode, který lze vložit do příspěvku v diskusních fórech, do blogů, do vlastních stránek, či kamkoliv jinam, kde je podporováno zobrazení externích obrázků.

Čím se od podobných služeb 2i.cz liší, je API, umožňující snadnou integraci do webových formulářů třetích stran. Máte-li na svých stránkách diskusní fórum nebo třeba návštěvní knihu a chcete-li návštěvníkům vašich stránek zpřístupnit možnost přikládat obrázky k jejich příspěvkům, aniž byste museli tyto obrázky ukládat na svém serveru a řešit s tím spojenou agendu, je API 2i.cz právě pro vás.

Pro ještě snadnější integraci do oblíbených opensource diskusních fór a redakčních systému, jako jsou phpBB, Drupal, Wordpress či phpNuke, chystáme v brzké době předpřipravené moduly, které budou využívat existujícího API 2i.cz.

O společnosti PhotoWorx:
Firma PhotoWorx vznikla v roce 2006. Pod svým jménem sdružuje servery Photopost.cz, Dfklub.cz a Albumfotek.cz. Vizí společnosti je vytvořit na českém internetu příjemné prostředí jak pro fotografa – profesionála, tak i naprostého laika. Další informace najdete na internetové adrese www.photoworx.cz.