Hlavní navigace

Největší freehoster PIPNI.cz mění technologické zázemí

[Tisková zpráva] Největší freehostingový poskytovatel PIPNI.cz (www.pipni.cz), zajišťující webhosting desetitisícům webů, mění po mnoha letech své technologické zázemí. Novým technologickým partnerem pro zajištění páteřní internetové konektivity a kvalitních služeb datového centra se stala telekomunikační společnost VSHosting s.r.o. (www.vshosting.cz), která působí na českém a slovenském trhu jako přední poskytovatel zejména v oblasti server housingu, dedikovaných serverů a poskytování páteřní internetové konektivity.

Sdílet

Společnost PIPNI je známá jako největší průkopník v oblasti freehostingu, kdy jako první začala bezplatně poskytovat nadstandardně velký úložný prostor pro webové stránky uživatelů a všechny služby do té doby běžné poskytované pouze na placeném webhostingu. Dle serveru www.webhosting.info patří PIPNI mezi jednu z největších webhostingových společnosti v České republice. Prvenství získalo PIPNI i v případě technologie vserver, kdy jako první začalo poskytovat bezplatné virtuální servery.

Společnost VSHosting byla vybrána jako technologický partner především z důvodu kvalitního technického zázemí, které klade důraz na špičková datová centra, síťovou infrastrukturu s propustností n x 10Gbps a kvalitní a rychlé dohledové oddělení.