Hlavní navigace

Pitevna.CZ - opravdu velká databáze vtipů

[Tisková zpráva] Začátkem srpna tohoto roku byl spuštěn projekt Pitevna.cz - databáze vtipů, smsek, citátů, jazykolamů, legračních básniček, posledních slov před smrtí, poznámek ze žákovských knížek a podobných zajímavostí.

Sdílet

Web navazuje na tradici námi tvořeného portálu http://ftipy.wz.cz – který ukončil svoji činnost. Obsah webu Pitevna.cz smí tvořit i návštěvníci – mohou například přidávat nová data, která jsou po schválení administrátorem vložena do databází.

Web se teprve rozjíždí, takže je možné očekávat i nové rubriky jako kreslené vtipy, komixové stripy, případně i povídky a podobně. Určitě se na web podívejte a znáte-li například vtip, o němž si myslíte, že na stránkách chybí, přidejte ho a pomozte tak při tvorbě webu, který aktuálně obsahuje přes 9200 vtipů, 6000 citatů a mnoho dalšího. http://www.pi­tevna.cz

Cactus 3.1b
Současně se spuštěním webu Pitevna.cz byl obnoven i vývoj programu Cactus. Program Cactus je špičkou ve svém oboru. Slouží jako off-line databáze vtipů, legrace a humoru roztříděných do mnoha kategorií (alkohol, básničky, blondýnky, děti, homosexuálové, manželské, počítačové, sex a láska, školní, zvířátka, žárovky…)

Program obsahuje v této verzi přes 9200 vtipů. Jedná se vlastně o volně šiřitelnou offline verzi databáze vtipů PITEVNA.cz ke dni 6. října 2007. Aktuální verze tohoto prográmku se začátkem každého měsíce objevuje na adrese: http://pitevna­.cz/cactus/. Proto neváhejte a stahujte.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).