Hlavní navigace

Pivotal zařazen mezi nejúspěšnější řešení CRM

[Tisková zpráva] Praha, 14. prosince 2006 – Společnost LLP Prague, poskytovatel komplexních IT řešení a služeb, oznamuje, že řešení Pivotal CRM bylo zařazeno do žebříčku SecuritiesTech 50 vydávaného časopisem Securities Industry News. Tento přehled zahrnuje nejúspěšnější globální dodavatele vertikálních technologických řešení pro styk se zákazníky a řešení Pivotal CRM se v něm umístilo na 19. příčce a současně ho přehled zařadil mezi pět nejrychleji rostoucích („Fast-Five”) řešení. Výhradním distributorem řešení Pivotal CRM v České republice je společnost LLP Prague.

Sdílet

Při sestavování aktuálního přehledu hodnotila nezávislá analytická firma Securities Industry News and Financial Insights, dceřiná společnost IDC, dodavatele řešení a technologie styku se zákazníkem (front-office) podle počtu počítačů nebo pracovních míst, na nichž se daný systém používá, a to ve dvou funkčních oblastech – řízení investic a prodej akcií (podnikový i maloobchodní). Pět nejrychleji rostoucích společností vybrala podle celkového nárůstu instalovaných licencí (uživatelů) mezi roky 2004 a 2005. Podle výše uvedené publikace se všechna vyhodnocená řešení vyznačují škálovatelnými technologiemi, řešením s možností přizpůsobení uživatelům a kvalitní podporou služeb zákazníkům.

Pivotal CRM je ucelené vertikální řešení, které zvyšuje přehled o výkonu firmy, zjednodušuje procesy v rámci celého dodavatelsko-odběratelského řetězce a zrychluje reakci na požadavky zákazníků. Díky vertikále řešení CRM – Asset Management pro podnikovou správu aktiv, správu velkoobchodních aktiv („Mutual Funds“), kapitálové trhy, soukromé bankovnictví/správu majetku a komerční bankovnictví, vytváří Pivotal CRM ve firmách věnujících se finančním službám unikátní obchodní postupy, díky nimž se zákazník stává středem podnikových strategií.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).