Hlavní navigace

Nové multifunkční zařízení vstupní úrovně PIXMA MP190 – vysoce kvalitní řešení za nízkou cenu

[Tisková zpráva] Amstelveen, Nizozemsko, 26. srpna 2008: Společnost Canon oznámila, že nabídne své špičkové technologie za nižší cenu, a to v multifunkčním zařízení PIXMA MP190, které právě uvádí na trh. Tato kompaktní multifunkční tiskárna je modelem vstupní úrovně nové řady zařízení Canon PIXMA pro rok 2008.

Sdílet

Dokonalá kvalita, pokaždé
PIXMA MP190 nabízí tři hlavní funkce – tisk, skenování a kopírování – v cenově dostupném a prostorově úsporném zařízení určeném pro domácí použití. Díky kazetám s technologií Canon FINE produkující mikroskopické 2pl kapičky inkoustu a poskytující rozlišení 4800 dpi dokáže tisknout úchvatné fotografie bez viditelné zrnitosti.

Vyšší rozlišení, technologie tiskové hlavy Canon FINE a dye inkousty CMY (C – azurová, M – purpurová, Y – žlutá) zaručují dlouhodobou životnost fotografií, jež toto zařízení dokáže tisknout až do formátu A4. Čistotu a ostrost textových dokumentů zajišťuje speciální černý pigmentový inkoust.

Rychlé a snadné ovládání
Zařízení PIXMA MP190 se uvede do chodu jen několik málo sekund po zapnutí napájení. Zásluhou funkce rychlého spuštění Quick Start totiž tiskárna nevyžaduje inicializaci.

Také při tisku a úpravách digitálních fotografií dosahuje vysokých rychlostí. Díky dodanému softwaru Easy-PhotoPrint EX s funkcí zdokonalení obrazu Auto Image Fix uživatelé nemusí přistoupit na kompromisy ani v kvalitě. Stačí pár kliků a mohou spustit tisk bezokrajové fotografie formátu 10×15 cm, která se vytiskne v perfektní kvalitě fotolaboratoře přibližně za 70 sekund.

Skenování a kopírování ve vysokém rozlišení
Funkčnost zařízení PIXMA MP190 rozšiřuje skener s rozlišením 600 dpi a software MP Navigator EX. Toto jednoduché rozhraní dovoluje uživatelům dostat ze skeneru co nejvíce, a to pomocí nejrůznějších funkcí, zajišťujících korekci a zdokonalení obrazu, a také nástrojů na úpravu souborů PDF.

Vysoce kvalitní kopírování zaručuje technologie Dual Colour Gamut Processing Technology (duální zpracování barevného gamutu). Tato unikátní technologie společnosti Canon zajišťuje věrnější reprodukci barev na kopírovaných dokumentech a fotografiích a kvalitnější reprodukci textu na kopiích první i druhé generace.

Hlavní charakteristiky:

  • Tisk, kopírování a skenování
  • Rozlišení 4800×1200 dpi, tisková hlava FINE, 2pl kapičky inkoustu
  • Bezokrajové fotografie formátu 10×15 cm v kvalitě fotolaboratoře za přibližně 70 sekund
  • Bezokrajové fotografie až do formátu A4
  • Software Easy-Photo Print EX s funkcí zdokonalení obrazu Auto Image Fix
  • Skener s rozlišením 600 dpi
  • ChromaLife100
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).