Hlavní navigace

Plastika iDNES.cz – plastika na vlastní kůži

[Tisková zpráva] Nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz dnes na internetové adrese http://plastika.idnes.cz odstartoval osmidílný seriál Plastika iDNES.cz, jehož hlavní hrdinkou je 40letá paní Laděna, nespokojená se svým vzhledem a toužící po radikálních změnách vyžadujících plastické operace. Vždy v pondělí a čtvrtek mohou čtenáři iDNES.cz sledovat další díl její cesty za vysněnou postavou.

Sdílet

Čtenáři iDNES.cz uvidí nejen to, jak paní Laděna absolvuje předoperační vyšetření, ale také průběh plastických operací krok za krokem. V průběhu seriálu paní Laděna podstoupí na klinice plastické chirurgie Perfect Clinic zmenšení prsů, liposukci boků a stehen, plastickou operaci břicha. Následovat bude rekonvalescence, sestavení tréninkového programu a udržovacího jídelníčku. Celou proměnu završí změny vizáže a stylu oblékání, o které se postarají odborníci z Bomton studií.

Všechny proměny paní Laděny bude iDNES.cz přinášet nejen formou rozsáhlých fotogalerií, ale především videoukázkami. Čtenáři tak mají možnost vidět průběh konkrétní plastické operace, probuzení z narkózy či záběry z posilovny. Průběh proměny budou komentovat odborníci, chybět nebudou ani on-line rozhovory, např. s plastickým chirurgem Romanem Kufou, který operace prováděl.

Projekt Proměna iDNES.cz vznikl ve spolupráci s Bomton studii a jeho cílem je přiblížit čtenářům toužícím po podobných radikálních změnách průběh plastických operací a vše, co s nimi souvisí, v reálném světle.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).