Hlavní navigace

Platforma Ensemble společnosti InterSystems získala nejvyšší ocenění agentury KLAS

[Tisková zpráva] Platforma pro rychlou integraci Ensemble od společnosti InterSystems je podle agentury KLAS, přední autority v průzkumu a hodnocení dodavatelů v oblasti zdravotnictví, již dva roky nejlepším integračním portálem.

Sdílet

CAMBRIDGE, Massachusetts, 26. února 2008 — Společnost InterSystems Corporation oznámila, že její platforma pro rychlou integraci Ensemble získala nejvyšší ocenění agentury KLAS, která každoročně provádí průzkum a hodnocení dodavatelů v oblasti zdravotnictví. Výsledky hodnocení, podle nichž je Ensemble nejlepším integračním portálem, byly zveřejněny ve zprávě Top 20: Year-End Best in KLAS Awards za rok 2007.

Společnost InterSystems je předním dodavatelem inovativní databáze a integračního softwaru. Mezi její produkty patří vysoce výkonná objektová databáze InterSystems Caché®, platforma pro rychlou integraci InterSystems Ensemble® a nástroj pro výměnu zdravotnických informací na regionální a celostátní úrovni InterSystems HealthShare™.

Platformě InterSystems Ensemble letos znovu udělila agentura KLAS nejvyšší hodnocení v kategorii Integrační portály a potvrdila tak pozici InterSystems mezi špičkovými dodavateli softwaru pro zdravotnictví. Výzkumné zprávy agentury KLAS, zpracované na základě podrobných pohovorů s uživateli produktů a technologií v oblasti zdravotnictví, jsou uznávány pro své přesné informace a nestrannost.

Platforma InterSystems Ensemble letos obdržela nejvyšší hodnocení v 11 ze 14 hlavních ukazatelů posuzovaných agenturou KLAS v kategorii Integrační portály. Kritéria, ve kterých Ensemble předčila své konkurenty, byla kromě jiných „cena odpovídající hodnotě produktu“, „aktivní zapojení dodavatelů“, „přispění k pracovní výkonnosti“. Ensemble se navíc umístila na špičce v hodnocení 10 z 12 obchodních ukazatelů .

„Toto ocenění jsme získali již dvakrát po sobě a velmi nás těší uznání, kterého se platformě InterSystems Ensemble ve zdravotnictví dostalo“, řekl Paul Grabscheid, viceprezident společnosti InterSystems pro strategické plánování. „Agentura KLAS je známá v celém odvětví tím, že shromažďuje přesné informace o technologiích používaných ve zdravotnictví. Potřeba spolehlivých a inovativních softwarových technologií nebyla ve zdravotnictví nikdy naléhavější a máme velkou radost, že platformu Ensemble používá stále více předních zdravotnických organizací.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).