Hlavní navigace

Nová herní konzola PlayStation3 zabaví celou rodinu, prodává se výborně

[Tisková zpráva] „Novou konzolu jsme uvedli pro české zákazníky mezi prvními za výtečných 7499 korun. Od modelu třetí generace této populární herní konzoly se očekává oživení trhu s hraním, je totiž výkonnější, o 32 procent menší, o 36 procent lehčí a má o 34 procent nižší spotřebu. Její hlavní přínos pro hráčskou komunitu vidím v neomezené možnosti hraní online her přes internet a sledování televize,“ řekl Libor Bauer, produktový manažer pro herní systémy a počítače společnosti Electro World. O úspěchu nového modelu hovoří také to, že prodej Playstation 3 dosáhl celosvětově za první tři týdny 1 mil. kusů.

Sdílet

Mezi nejoblíbenější hry pro novou PlayStation3 patří  – IL-2 Sturmovik: Birds Need for Speed: Shift Batman: Arkham Asylum. „Nová konzola může pochopitelně sloužit také jako Blu-ray přehrávač, takže zábavu s ní si užije celá rodina. Děti si mohou hrát a rodiče sledovat HD filmy,“ dodal Libor Bauer.

S novou PlayStation3 získávají zákazníci službu PlayStationNetwork, do které se zaregistrujete a můžete získat širokou nabídku hraní her za příznivou cenu. Kromě přístupu k webovým televizním stanicím byly zábavní funkce PlayStation posíleny též o video službu PlayStation Network a PSP, která bude spuštěna v listopadu. Služba bude poskytovat stovky filmů od hollywoodských trháků až po obsahy místního významu. Nová konzole PlayStation3 disponuje 120GB pevným diskem, od října je model doplněn o 250GB disk. „Budoucnost hraní her vidím jednoznačně v propojení hráčů prostřednictvím internetu. Nová konzola obsahuje všechno potřebné pro takové hry: síťový konektor, rozhraní bezdrátové sítě, Bluetooth a k televizi HDMI. Až vyzkoušíte některý ze závodních simulátorů, nebudete chtít jezdím s ničím jiným,“ doplnil Libor Bauer.

O společnosti Electro World a DSG international plc
Electro World je jeden z největších řetězců zaměřených na prodej elektroniky a elektrospotřebičů v České republice, Polsku a Slovensku. Na český trh vstoupil v říjnu 2002 fenomenálním otevřením prodejny na Zličíně v Praze. Nyní má celkem 19 prodejen v Česku a Slovensku, v České republice také internetový obchod.

Do skupiny DSGi patří vedle značky Electro World také tradiční prodejny jako PC World, Currys a Dixons.co.uk ve Velké Británii a Irsku, Elkjøp v severní Evropě, UniEuro v Itálii, Kotsovolos a Electro World v Řecku, Electro World v Turecku, PC City ve Francii, Itálii a Španělsku, nebo internetový obchod Pixmania.com po celé Evropě. V současné době provozuje DSGi ve 28 zemích více než 1300 klasických či internetových obchodů a zaměstnává téměř 40 000 osob. V obchodech patřících do skupiny DSGi přitom každoročně nakupuje přes 100 milionů zákazníků.

Více informací o skupině DSGi naleznete na www.dsgiplc.com.