Hlavní navigace

Plně vybavené notebooky za dostupnou cenu: Toshiba Satellite C660 a Satellite Pro C660

[Tisková zpráva] Váš prohlížeč možná nepodporuje zobrazení této zprávy. Toshiba uvádí nové modely s 15,6palcovým displejem, které poskytují vše potřebné pro každodenní využití

Sdílet

Praha, Česká republika, 29. září 2010 – Toshiba Computer Systems, divize společnosti Toshiba Europe GmbH, dnes oznámila uvedení modelu Satellite C660. Tento nový notebook je ideální volbou pro uživatele, kteří hledají zařízení pro každodenní práci s počítačem – například vyřizování e-mailů, surfování na internetu, standardní kancelářské aplikace a základní multimediální zábavu – a to vše za skutečně dostupnou cenu. Toshiba současně představila další nový model, Satellite Pro C660, který je určen pro profesionální uživatele. Oba notebooky Satellite C660 a Satellite Pro C660 budou v Evropě, na Středním východě a v Africe k dostání počátkem čtvrtého čtvrtletí 2010.

Velká úložná kapacita pro současný digitální životní styl
Notebook Satellite C660 je vybaven displejem s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6") a nabízí texturovaný černý povrch odolný proti poškrábání nebo zašpinění otisky prstů a kryt displeje ve světle šedé kovové barvě (Steel Gray Metallic Light). Tento notebook je vybaven vším, co uživatelé pro každodenní práci s počítačem potřebují. Mohou si vybrat z verzí s výkonnými procesory Intel® nebo AMD® ve spojení s nejmodernějšími integrovanými grafickými kartami a až 8 GB RAM pro pohodlný a bezproblémový multitasking. Satellite C660 má pevný disk s kapacitou až 640 GB a může tak pojmout velké množství dokumentů, fotografií, hudby a videozáznamů nebo filmů. Aby práce s notebookem byla ještě pohodlnější, je integrován i numerický blok s deseti tlačítky a touchpad s vícedotykovým ovládáním.

Flexibilita v komunikaci a sdílení digitálního obsahu
Notebook Satellite C660 je vybaven širokou škálou rozhraní pro komunikaci – k dispozici jsou dva porty USB 2.0, bezdrátové síťové připojení WLAN (Wi-Fi), volitelně i Bluetooth, rychlý Ethernet a čtečka paměťových karet. Dva reproduktory poskytují bohatý a plný stereo zvuk. Díky vestavěné webové kameře* s mikrofonem je velmi snadné uskutečňovat video hovory s přímým osobním kontaktem.

Připraven k okamžitému použití
Pro plný komfort uživatelů se notebook Satellite C660 dodává s předinstalovanou sadou softwarových aplikací, mezi něž patří balík základních kancelářských nástrojů Microsoft® Office Starter 2010 a dále aplikace Nero® 9 Essentials určená pro ripování, vypalování a zálohování dat. K další výbavě Satellite C660 patří exkluzivní softwarové nástroje společnosti Toshiba jako například ovladač multimédií Toshiba Media Controller, jenž umožňuje snadno streamovat multimediální obsah do zařízení s certifikací DLNA®. Graficky přehledné rozhraní aplikace Toshiba LifeSpace pomáhá uživatelům organizovat každodenní činnosti a projekty.

Satellite Pro C660: práce při napjatém rozpočtu
Model Satellite Pro C660 je primárně určen pro profesionály. V provedení s černým texturovaným povrchem nabízí téměř shodné funkční vybavení jako Satellite C660 pro domácí spotřebitele, ale používá operační systém Windows® 7 Professional a dodává se s matným displejem s úhlopříčkou 39,6 cm (15,6").

Další tiskové materiály a informace
Chcete-li si stáhnout fotografie těchto produktů, navštivte laskavě knihovnu fotografií pro média Toshiba Press Lounge Image Library na adrese: www.toshiba.e­u/presslounge

O společnosti Toshiba
Toshiba je celosvětovým leaderem a inovátorem v prosazování vysoce kvalitních technologií. Výrobce se širokým záběrem oborů a dodavatel vyspělých elektronických a elektrických produktů zahrnuje informační a komunikační systémy, digitální spotřební produkty, elektronická zařízení a jejich součásti, energetické systémy včetně zařízení pro jadernou energetiku, systémy průmyslové a sociální infrastruktury a vybavení pro domácnost.

Společnost Toshiba byla založena v roce 1875 a v současné době provozuje celosvětovou síť více než 740 společností s 204 000 zaměstnanci po celém světě, jejíž roční tržby přesahují 68 miliard USD. Další informace můžete získat na webových stránkách společnosti Toshiba www.toshiba.co­.jp/index.htm.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).