Hlavní navigace

Užijte si plný zvuk s minimální spotřebou energie

[Tisková zpráva] Mají krásný design, nabízejí špičkový digitální zvuk a navíc jsou ještě ekologické: systémy domácího kina HT DV od Sharpu umožňují díky zabudovaným funkcím velmi nízkou spotřebu energie

Sdílet

Berlín, IFA 2008. Tato velká domácí kina potěší vaše uši, domácí rozpočet a také přírodní prostředí: Sharp s modely HT-DV40H a HT-DV50H zkompletoval svou nabídku audio systémů pro domácí kina. Oba systémy se liší především svými reproduktory a mají téměř totožnou centrální jednotku nabízející identické funkce spořící energii.

Díky tlačítku pro úsporu energie jsou hodnoty spotřeby v pohotovostním režimu pouze 0,6 wattu. Čidlo pro okolní osvětlení může regulovat osvětlení displeje ve třech stupních, což sníží spotřebu energie a přesto jsou všechny zobrazené informace dobře čitelné. Digitální zesilovač má výjimečně vysokou energetickou účinnost.

Funkce Automatické vypnutí automaticky přepne do pohotovostní režimu po 15 minutách nečinnosti. Milovníci domácích kin mohou v případě potřeby ztlumit nebo dokonce vypnout osvětlení ovládání hlasitosti. To vše se podílí na nízké spotřebě energie. Ochrana životního prostředí začíná u Sharpu už v továrně: elektronická společnosti i při výrobě volí ekologické materiály a ekologickou udržitelnost. V souladu s CE- a ROHS specifikacemi jsou nebezpečné materiály při výrobě vyloučeny.

Atraktivita nových 2.1 systémů domácího kina s digitálním zesilovačem spočívá v přitažlivém designu černě lakovaného piána vycházejícího z řady AQUOS LCD televizí a v technických vlastnostech. Ty zahrnují „Audistry“ Sound Technology*1 pro větší rozsah zvuku, přirozené basové linky a inteligentní ovládání hlasitosti, DTS, Dolby Digital a Dolby Pro Logic II, Dolby Virtual Speaker Technology*2 stejně jako HDMI rozhraní a USB vstup. Obě verze HT-DV50H a HT-DV40H jsou dodávány se 100 wattovým subwooferem a nabízejí celkový výkon 250 wattů*3.

Kromě centrální jednotky se model HT-DV50H skládá ze subwooferu a dvou tenkých elegantní stojanů, ve kterých jsou ukryty reproduktory. Model HT-DV40H tvoří dva přední reproduktory a subwoofer.

Centrální jednotka obsahuje snadno čitelný displej začleněný do čelní části. Integrovaná DVD jednotka přehrává všechny běžné formáty – od DVD, DVD-R/RW, DVD+R/RW, CD-Audio, CD-R/RW až po MP3, JPEG a DivX. Vybavení skýtá velké možnosti propojení: dva digitální audio výstupy, připojení sluchátek, SCART, S-Video a kompozitní video vstup, 1080 HDMI a YUV výstup, a v neposlední řadě USB vstup v přední části pro připojení MP3 přehrávačů nebo USB flash disků.

Sestava obsahuje také další příslušenství, jako je infračervený dálkový ovladač, který může být také použit pro ovládání AQUOS LCD televizí, HDMI kabel pro rychlé připojení k nové generaci velkoformátových plochých televizí a také USB kabel pro pohodlné připojení MP3 přehrávačů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).