Hlavní navigace

Po létě se vrací TOP STAR magazín v plné síle

[Tisková zpráva] Po prázdninách se v plné síle vrací váš TOP STAR magazín se žhavými novinkami! Jak to je s definitivním rozchodem topmodelky Simony Krainové s hokejistou Jiřím Hudlerem? Jak to vypadalo na velkolepém večírku TOP STAR magazínu s příznačným názvem TOP STAR ALL STARS sunset party, kam dorazily stovky lidí? Nenechte si ujít pohled do světa slavných s TOP STAR magazínem už ve středu 26. srpna ve 21.20 na Primě!

Sdílet

DEN S HVĚZDOU: Jaromír Jágr
Dostat hokejovou legendu před oltář bude asi hodně těžký oříšek. Jak to vidí Jaromírova Inna?

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Eva Pilarová
Eva Pilarová oslavila sedmdesátiny a my se za ní vypravili na chalupu, kde se vzpomínalo na osudové okamžiky jejího života. A něco nám prozradili i její přátelé a kamarádi…

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Hádej, kdo jsem
Oblíbený pořad Hádej, kdo jsem! zažil křest ohněm. Slavná pětice vyrazila přímo mezi lidi na Staroměstské náměstí.

TOP STAR AKTU: Regina z Vyvolených
Divoká Regina Holásková. Z hvězdy reality show přes mateřství k roli striptérky u tyče. Touží se dostat až do Las Vegas!

TOP STAR AKTUÁLNĚ: Eva Aichmajerová
Exkluzivně bez šatů v osmém měsíci těhotenství! Při focení směl být pouze TOP STAR…

TOP STAR ODHALENÍ: Zlatá mládež
Zlatá mládež aneb děti slavných. Žijí ze jmen – a často i finančních prostředků – svých rodičů, nebo jim je slavné jméno přítěží?

TOP STAR REPO: Simona Krainová – rozchod
Definitivní rozchod topmodelky Simony Krainové a hokejisty Jiřího Hudlera? Redaktorka TOP STAR magazínu pátrala po dalších informacích…

TOP STAR NOČNÍ ŽIVOT: TOP STAR PARTY
Na večírku TOP STAR magazínu nechyběl snad nikdo, kdo se za poslední rok objevil před naší zvídavou kamerou. Dorazily stovky lidí a vy se s námi podívejte na tu hvězdnou sestavu!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).