Hlavní navigace

Po Letušce má Asiana i Stewardesu

[Tisková zpráva] Nový portál pro rezervaci letenek s názvem Stewardesa pro cestující z Polska spustila dnes společnost Asiana. Ta je u nás mimo jiné provozovatelem obdobné populární služby Letuška.

Sdílet

Cestovní a dopravní agentura ASIANA dnes zahájila provoz polské podoby portálu www.Letuska.cz. Služba www.Stewardesa.pl má za cíl nabídnout polským klientům možnost rezervovat si letenku v polském jazyce pomocí přehledného rezervačního formuláře v několika krocích. Na Stewardese najdou klienti také nabídku Eurovíkendů a veškeré potřebné informace, rovněž kompletně v polštině.

Polští klienti si velmi oblíbili náš portál Letuška, který umožňuje rezervaci letenek také v polské verzi. Stewardesa je však o mnoho dál: kromě toho, že komunikuje polsky, se klient v případě dotazu nebo problému dovolá na polského operátora, což je podstatné plus. Další výhodou je možnost platby na polský účet v domácí měně, vysvětluje obchodní ředitel Asiany, Josef Trejbal. V této pilotní fázi mohou klienti rezervovat letenky a Eurovíkendy, nabídku cestovních služeb online budeme postupně rozšiřovat o další oblíbené produkty.

Stewardesa.pl má za cíl stát se jedničkou na trhu letenek v Polsku, podobně jako Letuska.cz v České republice. Kromě možnosti rezervace nabídne i vystavení elektronické letenky, možnost platby kartou, převod na polský bankovní účet a další služby online rezervací. Telefonickou podporu má zákazník k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 16:30.

Společnost Asiana letos oslavila 15 let na trhu cestovních služeb a portál Stewardesa pojímá jako další z nástrojů rozšiřování služeb klientele z řad jednotlivců, rodin či firem při cestách po celém světě.