Hlavní navigace

Po porodu se do Ulice vrací Zuzana Vejvodová

[Tisková zpráva] V sobotu se s Ulicí rozloučila seriálová Světlana v podání Terezy Bebarové, která odchází na mateřskou dovolenou, a dnes, ve středu 21. března, svůj postupný návrat oznámila herečka Zuzana Vejvodová. Seriálová Libuška, maminka dvouměsíčního syna Jonáše, kterého vychovává společně s partnerem, hercem Pavlem Nečasem, se po téměř půlroční pauze vrací do Ulice. V seriálu dotáčí scény spojené s domácím násilím, které nestihla natočit před porodem: „Pracovní kolotoč mě zatím zaplaťpánbůh nečeká, zatím jen dotáčíme poslední scény, ve kterých se uzavírá dějová linka domácího násilí. Libuška se vrací z Rakouska, kde si s Eliášem (Martin Myšička) prošla ještě větším peklem než tady. Jak to celé dopadne ale neprozradím,“ řekla tajemně herečka.

Sdílet

Návrat do Ulice byl pro Zuzanu velmi příjemný: „Kolegové a celý štáb mě přivítali skvěle, každý se zajímal o Jonáška, jak se mu daří a taky jak to všechno zvládám. Je to náročné, ale jsem šťastná,“ svěřila se Zuzana, na které nebyly vidět sebemenší stopy únavy. „Musím vypadat hrozně, na rozdíl od tatínka, který se ráno budí svěží a odpočatý. Sice mi hodně pomáhá, chodí s malým na procházky, abych měla čas se dospat, je ale těžké usnout na povel, takže se mi to často ani nepodaří. Mám pocit, že už jsem nespala sto let,“ postěžovala si s úsměvem Zuzka.

Zuzku na place srdečně přivítali její herečtí kolegové a také uliční štáb. Od kolegů v čele s kreativním producentem Matějem Podzimkem, producentkou Ulice Monikou Hasmanovou a Zuzčiným seriálovým synem Boriskem v podání Vladislava Rouska dostala Zuzana kytici, zlatý dudlík a hrající auto pro malého Jonáše. „Všem vám moc děkuju za krásné přivítání. Jonášek bude mít z toho auta za pár měsíců velkou radost, a když vidím, jak to všechno hraje a bliká, je mi úplně jasný, že bude mačkat všechny ty knoflíky najednou a to pak bude něco pro naše nervy,“ dodala s úsměvem na tváři.

Po velkém přivítání, ze kterého měla Zuzana upřímnou radost, však spěchala domů za Jonáškem. S kolegy by se sice ráda zdržela a vyprávěla si o tom, co se za půl roku její nepřítomnosti v Ulici změnilo a událo, mateřské povinnosti jí to ale nedovolily.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).