Hlavní navigace

Po vyřazovacím masakru v SuperStar skončili Bětka Kolečkářová a Martin Kurc!

[Tisková zpráva] Pondělní přenos Rozhodnutí opět sršel napětím a obrovskými emocemi! Že kolo duetů „zlomí vaz“ právě Bětce Kolečkářové a Martinovi Kurcovi, to nikdo ze soutěžících nečekal!

Sdílet

Praha, 10. května 2011 – Další vlna emocí a euforie zaplavila při včerejším Rozhodnutí halu pražské Malé sportovní haly. Hned zpočátku zpestřil vyřazovací večer finalista loňské řady Česko Slovenské SuperStar Ben Cristovao se svou Dance company, jehož pěvecké a taneční vystoupení sklidilo u diváků v hale obrovský úspěch. Poté již moderátoři večera Leoš Mareš a Tina odstartovali v pořadí 5. finálový vyřazovací večer Česko Slovenské SuperStar, který tentokrát definitivně zmařil další postup Bětky Kolečkářové a Martina Kurce. Fanynky šílely! I tentokrát tekly při verdiktu moderátorů slzy dojetí a celý sál zaplavila vlna emocí. Ovšem divácká porota rozhodla a svými sms, jimiž řídí osud finalistů, poslala domů právě tyto dva soutěžící.

Na včerejší 5. finálové after party po skončení přímého přenosu jsme se nejen rozloučili s vyřazenými finalisty, ale navíc jsme oslavili dvacáté narozeniny ve stylu Bryana Adamse! Oslavenec Martin Kurc, který je jeho velkým fandou, totiž dostal k prvním významým kulatinám kromě společného portrétu s touto hudební legendou také dvě vstupenky na blížící se pražský koncert Bryana Adamse. Po celý večer byl na party k dispozici šikovný karikaturista, každý návštěvník tedy mohl odejít z večírku se svým portrétem.

V 6. finálovém kole v neděli 15. května 2011 se pětice finalistů show Česko Slovenská SuperStar popasuje s českými hity skupiny Lucie a slovenskými songy skupiny Elán!