Hlavní navigace

Počet uživatelů internetové videopůjčovny Topfun roste.

[Tisková zpráva] V měsíci lednu 2009 se na www.topfun.cz stáhlo více než 14 000 převážně filmových souborů. Stahovat filmy z nabídky Topfunu mohou i uživatelé MyCokeZone a to pomocí věrnostního programu na MyCokeZone. Portál www.topfun.cz má v současné době nejbohatší filmovou nabídku titulů širokého spektra žánrů a svým uživatelům nabízí nejvíce možností platebních metod (PayPay, převod z účtu na účet, platební kartou, Premium SMS).

Sdílet

Se společností DIVIDA na projektu Topfun.cz spolupracují také Bontonfilm, Česká televize, Mido film, Národní filmový archiv a mnoho dalších. Zákazníci si mohou vybrat z bohaté nabídky hudebních skladeb a alb. Nyní na www.topfun.cz také probíhá speciální akce, pokud zákazník zašle jednorázovou platbu v minimálně v hodnotě 200,– Kč na svůj virtuální účet Topfun, získá kód na stažení celého hudebního alba zdarma.

Topfun tímto krokem postupně přechází z beta provozu na ostrý provoz. Součástí těchto kroků je také významné rozšiřování filmové nabídky. Díky stále se zvyšující rychlosti připojení internetu se služba stahování videí stává čím dál víc populární. Kvalita obrazu a zvuku je téměř srovnatelná s kvalitou pozemního televizního vysílání. Obsluha je velice jednoduchá. Filmy lze sledovat jak na PC či laptopech, tak i na velkých LCD a plazmových TV pomocí jednoduchého propojení PC a TV.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).