Hlavní navigace

Počet zákazníků Eurotelu se přiblížil hranici 4,6 milionů

[Tisková zpráva]

Sdílet

Počet zákazníků Eurotelu se přiblížil hranici 4,6 milionů

Praha, 19. ledna 2005 – Počet zákazníků společnosti Eurotel na konci roku 2004 dosáhl 4 591 471. Během necelého týdne v období vánočních svátků se tak podařilo získat dalších téměř sto tisíc nových zákazníků. Eurotel tímto dále posílil svoji pozici předního mobilního operátora v České republice.

„Na tomto úspěchu se podílela zejména naše vánoční kampaň, která se tak stala nejúspěšnější vánoční kampaní za poslední tři roky“, uvedl Michal Heřman, generální ředitel společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o., a dodává: „Kromě ní se s velkým zájmem zákazníků setkaly i další nabídky nově zavedených služeb pro tarifní zákazníky i zákazníky předplacených služeb Go ve druhé polovině roku.“

Příkladem takové úspěšné služby je Eurotel Star, kterou již využívá více než 400 000 zákazníků společnosti Eurotel. Tato služba umožňuje 20 % slevu na volání na jakékoliv vybrané číslo do všech mobilních a pevných sítí. Paušální zákazníci navíc získávají i 20% slevu na zasílání SMS, MMS či dat. Služba Eurotel Star byla uvedena v září loňského roku a rychle si získala oblibu mezi zákazníky paušálních služeb i mezi zákazníky předplacených služeb Go.


Eurotel Praha, spol. s r. o., je s téměř 4,6 miliony registrovaných zákazníků na konci roku 2004 největším poskytovatelem bezdrátových hlasových a datových služeb v České republice. Sítě mobilních telefonů Eurotel 900/1800 MHz a 450 MHz pokrývají území, na němž žije 99 procent obyvatel České republiky, to znamená více než 10 milionů lidí. Eurotel je držitelem UMTS licence na provozování mobilních služeb 3. generace.

Kromě stálých zákazníků se zpětně hrazenými tarify Eurotel nabízí předplacené karty pod značkou Go a kompletní sortiment i obsah multimediálních služeb, včetně videa, MMS, hlasových služeb, WAP a SMS. Eurotel je jediným mobilním operátorem v České republice, který nabízí dvě nejvyspělejší GSM technologie mobilního (bezdrátového) datového přenosu. General Packet Radio Service (GPRS) a GSM High-Speed Circuit-Switched Data (HSCSD) jsou dostupné smluvním zákazníkům i zákazníkům předplacené služby. V síti 450 MHz nabízí Eurotel jako první operátor v Evropě vysokorychlostní přístup na internet CDMA2000 1×EV-DO. Vysoce kvalitní služby společnosti Eurotel zahrnují technologii SuperSound, která zajišťuje čistá hlasová spojení a 380 roamingových partnerů ve 152 zemích po celém světě.

Eurotel, který je vítězem Národní ceny České republiky za jakost 2004, poskytuje své telekomunikační služby v nejvyšší kvalitě, což osvědčuje vydaný mezinárodní certifikát kvality ISO 9001:2000. Společnost jako jediný telekomunikační operátor v České republice získala také certifikáty ISO 14001:1996 v oblasti ochrany životního prostředí, OHSAS 18001:1999 v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a BS 7799–2:2002 v oblasti bezpečnosti informací. Nezávislí auditoři systémů řízení potvrdili, že společnost vybudovala operační systémy, zaručující kvalitu, výkonnost, spolehlivost a ochranu informací u všech poskytovaných služeb po celé zemi.

Eurotel Praha je společnost s ručením omezeným (spol. s r. o.), jejímž vlastníkem (100%) je ČESKÝ TELECOM a. s.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).