Hlavní navigace

Počet zákazníků Skylinku překročil 800 000

[Tisková zpráva] Česko-slovenská satelitní platforma Skylink připsala dalších 100 tisíc zákazníků.

Sdílet

Ve středu 4. 11. 2009 překročil počet aktivních dekódovacích karet Skylinku 800 tisíc. Neaktivní karty (např. v minulosti vyměněné) v tomto počtu nejsou zahrnuty. Necelých 600 tisíc aktivních karet je registrováno zákazníky z České republiky a přes 200 tisíc zákazníky ze Slovenska. Počet zákazníků Skylinku roste stále rychlejším tempem. Jak je vidět v níže uvedené tabulce, meziroční přírůstek zákazníků se stále zvyšuje. Za uplynulých 12 měsíců narostl počet aktivních karet Skylink o 320 tisíc. Tabulka udává počet aktivních karet Skylink v tisících vždy přibližně ke konci 10. měsíce daného roku.

Skylink

Na rostoucí oblibě Skylinku se podílí několik důležitých faktorů:

  • Je to zejména zvyšující se povědomí o možnosti získat s kartou Skylink atraktivní programovou nabídku bez pravidelných poplatků.
  • Silným motivem pro koupi karty Skylink je také špičková kvalita příjmu díky distribuci přes satelity Astra na pozici 23,5°E. Skylink je totiž první a největší televizní platformou, která poskytuje televizi ve vysokém rozlišení obrazu (HDTV) na celém území České a Slovenské republiky.
  • Velmi významným impulsem pro růst zákaznické základny zejména v České republice je rovněž postupné vypínání analogového pozemského televizního vysílání.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).