Hlavní navigace

Pochlubte se svou Windows Azure aplikací

[Tisková zpráva] Získejte od Microsoftu marketingovou podporu nebo vyhrajte cestu do Los Angeles

Sdílet

Microsoft vyhlásil soutěž o nejlepší aplikace vyvíjené na platformě  Windows Azure, v rámci které odborná porota vybere každý měsíc (až do kone dubna) nejzajímavější projekt. Výherce získá marketingovou podporu v podobě případové studie, komunikace v Microsoft online periodikách a na portálech třetích stran se zásahem desetitíců uživatelů. Kromě tohoto zviditelnění tvůrce nejlepšího projektu obdrží 25 000 Kč na další propagaci a dárek v podobě webové kamery.

      V dubnu, kdy soutěž končí, Microsoft vybere ze všech přihlášených aplikací tu nejlepší, která bude podpořena výše uvedenými způsoby a nad rámec toho postoupí do regionálního kola. Výherce také navíc obdrží letenku, ubytování a účast na Partnerské konferenci v Los Angeles, propagaci  
v rámci tiskové zprávy věnované platformě Windows Azure a herní systém Kinect spolu s konzolí Xbox 360.

      Zájemci mohou registrovat své aplikace na portále Microsoft Platform Ready (http://www.mi­crosoftplatfor­mready.com/cs-cz), kde stačí stáhnout a spustit test kompatibility  
a výsledek nahrát na portál. Pokud aplikace splní zkušební test, společnost automaticky získá k užívání logo „Powered by Windows Azure“ a bude zviditelněna v Microsoft katalozích (PinPoint v roce 2011, Microsoft Platform Ready). Soutěž trvá až do 30. dubna 2011, ale čím dříve se zájemci přihlásí, tím mají výraznější šance jak na měsíční, tak na celkovou výhru a opakované zviditelnění.

Proč  vyvíjet pro Windows Azure?

  • Platforma Windows Azure usnadňuje vytváření, nasazování, škálování a správu webových služeb a připojených aplikací.
  • Není nutné řešit správu technologické infrastruktury, stačí se soustředit na vývoj, poskytování služeb a hodnot zákazníkům.
  • Vysoká flexibilita v provozu aplikací díky rychlé škálovatelnosti všemi směry.
  • Nulová potřeba prvotních kapitálových nákladů, platí se dle aktuální spotřeby.
  • Nové trhy a obchodní příležitosti – opakované výnosy díky použití služeb v cloudu, rozšiřování aplikací instalovaných v podnicích, působnost na nové trhy s nedostatečnou infrastrukturou.

O společnosti Microsoft

Společnost Microsoft (nasdaq „MSFT“) byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování sof­twaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).