Hlavní navigace

Podcěňovat blondýnky se nevyplácí. Souhlasí i voják na mateřské dovolené?

[Tisková zpráva] Podceňovat se nemá nikdo, tím méně ženy. Když ale ty blondýny jsou tak lákavý cíl vtipů! V jakém světle se ukáže neustále omílaná blonďatá inteligence? Ustojí to muž, který se svou odvahou šel do boje proti padesáti blondýnám? Soutěžní pořad Nepodceňuj blondýnky startuje už tento pátek, 6. března ve 20.00 na Primě!

Sdílet

Nepodceňuj blondýny! To je dobrá rada – ale také název soutěžního pořadu Televize Prima, který se rozjíždí a nejspíš bude válcovat muže od pátku 6. března po šestnáct večerů. Proč válcovat muže? Protože podceňovat soupeře se nevyplácí. Zejména když soupeřů – tedy soupeřek – je padesát a cesta k vítězství vede přes jejich vyřazení. Jak? No přece když nebudou znát odpověď na otázky, které ON, muž, předtím zodpověděl dobře. Jenže tyhle ženské, ženy, dívky, dámy nejsou žádné hlupačky. Naopak! A některé při vyřazení přinesou soutěžícímu pěknou sumu peněz.

Podaří se prvnímu soutěžícímu v pořadu TV Prima Nepodceňuj blondýny, profesionálnímu vojákovi, v současné době na mateřské dovolené, prorazit přes padesát blondýn a odnést si maximální výhru – milion korun? Nebo odejde s prázdnou?

Soutěžní show, která je plná ostře mířeného vtipu a hlavně záplavy blonďatých vlasů, se podívá na zoubek mýtům o blondýnkách. Jak to dopadne? Uvidíte už tento pátek ve 20.00 na Primě! Jedno je ale už teď jasné. Nepodceňuj blondýnky!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).