Hlavní navigace

Podíl společnosti Motorola na olympijských hrách

[Tisková zpráva] Motorola zajišťovala na olympiádě 2008 v Pekingu velmi důležitou komunikační podporu, mj. i bezdrátová řešení LAN (WLAN), kterým se dostalo již řady ocenění.

Sdílet

Olympijské hry 2008 se konaly na 60 stadionech a dalších místech ve čtyřech různých městech. Motorola uzavřela partnerství s mobilním operátorem China Mobile na poskytování služeb WLAN na sportovištích v čínském Tianjinu a Šanghaji. Motorola byla jediným zahraničním dodavatelem řešení WLAN, který byl vybrán, aby poskytoval služby Hotspot v rámci olympijských her. Bezdrátové připojení WLAN od firmy Motorola se používalo nejen ke komunikaci při organizaci her, ale i k zajištění hotspotů pro novináře, sportovce a hosty na stadionech ve městech Tianjin a Šanghaj.

Na olympiádě bylo nasazeno řešení Motorola WLAN RFS7000 RF Switch, které nabídlo kompletní redundanci, zajištění proti výpadkům a vysoce nadprůměrné zabezpečení. Řešení od firmy Motorola bylo vybráno díky jeho vysokému výkonu, výkonové rozšiřitelnosti, kvalitě poskytovaných služeb a výbornému zabezpečení.

Vysoce žádané řešení WLAN RFS7000 RF Switch letos získalo ocenění „Best of Show“ na klíčovém veletrhu FOSE, kterého se účastní přední IT specialisté ze státní správy.

O společnosti Motorola

Motorola je celosvětově známý dodavatel technologií a produktů pro mobilní komunikaci a vysokorychlostní internet. Vize Mobilita bez hranic zavazuje společnost Motorola pomáhat svým zákazníkům v kontaktu s jejich blízkými, k získávání potřebných informací a neomezenému přístupu k informacím. Svého cíle dosahuje prostřednictvím špičkových produktů a spolehlivých služeb, které zahrnují komunikační infrastrukturu, řešení podnikové mobility, digitální set-top-boxy, kabelové modemy a mobilní zařízení včetně příslušenství Bluetooth. Motorola, zařazená do žebříčku Fortune 100, dosáhla v roce 2007 obratu ve výši 36,6 miliardy USD. Pro podrobnější informace o společnosti navštivte prosím www.motorola.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).