Hlavní navigace

Podnikání v době recese tématem dalšího Leaders Clubu Z1

[Tisková zpráva] PRAHA (18. listopadu 2008) – Zpravodajská televize Z1 odvysílá ve středu 19. listopadu další exkluzivní diskusi Leaders Club. Hosty tentokrát budou Martin Říman, ministr průmyslu a obchodu, Milan Urban, stínový ministr průmyslu a obchodu, Pavel Kafka, viceprezident Svazu průmyslu a dopravy a Petr Kužel, prezident Hospodářské komory ČR. Hlavním tématem diskuse bude podnikání v době světové ekonomické recese.

Sdílet

Novou platformu pro setkání odborníků s analýzou aktuálních, především ekonomických témat odvysílala Z1 poprvé 5. listopadu. „Ve druhém vydání Leaders Clubu se budeme opět věnovat ekonomické krizi a jejím dopadům. Jde stále o dostatečně silné a přetrvávající téma, které stojí za to analyzovat. Do budoucna se v Leaders Clubu, který koncipujeme jako nepravidelný pořad reagující na aktuální dění, chceme ale věnovat i dalším stěžejním tématům,“ říká Martin Mrnka, generální ředitel Z1.

Moderátory diskuse budou jako v prvním díle Leaders Clubu Veronika Sedláčková a Jan Zika. S pozvanými hosty budou mimo jiné dále diskutovat o tom, zda ztrácí český průmysl konkurenceschop­nost, jak podpořit podnikání v době hrozící recese nebo zda dokážeme využít evropských peněz a je pro nás záchranou koruna.

Druhé vydání hodinového pořadu Leaders Club vysílá Z1 zítra, ve středu, 19. listopadu ve 21:05. Záznam pořadu bude možné najít na internetové adrese www.z1tv.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).