Hlavní navigace

Podnikatele do seriálu DVANÁCT ODVÁŽNÝCH nominuje veřejnost

[Tisková zpráva] Praha 21. srpna 2006 – Televize Prima a Vodafone zahajují nominační proces pro čtvrtou sérii dokumentárního seriálu Dvanáct odvážných. Podnikatele do nové série Dvanácti odvážných může od dnešního dne nominovat široká veřejnost na stránkách www.dvanactodvaznych.cz. Odborná porota z došlých tipů vybere dvanáct finalistů, o kterých natočí produkční společnost Febio dokumentární portréty, které uvede televize Prima v roce 2007.

Sdílet

Každý, kdo zná odvážné české podnikatele, kteří uspěli díky své píli, odvaze a originalitě, může od dnešního dne až do 17.9. umístit svůj tip na stránce www.dvanactod­vaznych.cz Profesionální porota, složená ze zástupců televize Prima, Vodafonu a společnosti Febio, vybere z došlých tipů dvanáct finalistů, jejichž příběhy se objeví na televizní obrazovce.

„Nominační proces Dvanácti odvážných se v minulém roce setkal s velmi příznivou diváckou odezvou. Potvrdilo se nám, že diváci ve stále větší míře chtějí spolurozhodovat o tom, co uvidí na obrazovce,“ říká Miloš Zahradník, ředitel programu televize Prima.

„Jsme zvědaví, zda letošní nominační proces překoná svým objemem a úrovní loňský rok, kdy porota vybírala dvanáct finalistů z 337 velice kvalitních tipů, které jsme obdrželi od veřejnosti,“ říká Gary McGuire, ředitel pro značku a komunikaci Vodafonu ČR.

Vodafone produkoval již tři série Dvanácti odvážných (2004 –2006), které se setkaly s velkou diváckou odezvou – každou epizodu sledovalo v průměru téměř 400 tisíc diváků televize Prima.

Na stránce www.dvanactod­vaznych.cz je možné přehrát nebo stáhnout všechny odvysílané epizody Dvanácti odvážných.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).