Hlavní navigace

Podpora prodeje pro Pirelli pomocí SMS kampaně od iMagicu

[Tisková zpráva]

Sdílet

Podpora prodeje pro Pirelli pomocí SMS kampaně od iMagicu

Praha 1. září 2004 – Interaktivní agentura iMagic dnes představila pokračování věrnostního SMS programu pro české zastoupení značky Pirelli. Kampaň připravená ve spolupráci s komunikační agenturou Brigáda navazuje na podobný, úspěšný testovací projekt, který se uskutečnil letos na přelomu jara a léta.

Akce trvá do začátku prosince a je určená prodavačům v pneu- a autoservisech. Ti se nejdříve registrují odesláním SMS se základními identifikačními údaji. Od té chvíle mají otevřené konto, na které jim speciální komunikační systém připíše body dle typu a počtu prodaných pneumatik Pirelli. Údaje o prodeji soutěžící zasílají textovou zprávou. „Body může účastník vyměnit za herní konzoli, digitální fotoaparát, domácí kino nebo televizi,“ doplnil Jakub Švestka, obchodní a PR manažer iMagicu.

Kampaň navazuje na pilotní projekt s velmi podobnou mechanikou, kterou účastníci ocenili jako originální, atraktivní a srozumitelnou. „Pro další využití mobilního marketingu jsme se rozhodli na základě významného nárůstu prodeje a velkého množství soutěžících,“ vysvětlil Zdeněk Vacl, marketingový manažer Pirelli.

iMagic, s. r. o. (www.imagic.cz)

Přední česká agentura poskytuje fullservice v oblasti interaktivní komunikace (Internet, CD/DVD a SMS/MMS). Mezi klienty patří např. Aliatel, ASPI, Author, CzechTourism, České dráhy, Pražská teplárenská či Pribina. Vytvořila úspěšný publikační systém MagicWebDrive. Roční obrat ve službách dlouhodobě převyšuje 12 mil. Kč.

Pirelli (www.pirelli.cz)

Obchodní aktivity Pirelli směřují na klíčové trhy pneumatik, energetických kabelů a systémů, telekomunikačních kabelů a systému a oblast nemovitostí. Ve všech oblastech patří ke světové špičce.

Brigáda (www.brg.cz)

Full-servisová komunikační agentura v oblasti podlinkových aktivit nabízí svým klientům služby založené na tvorbě komunikačních konceptů a strategií na míru, plánování, návrhu, realizaci a vyhodnocovaní kampaní. Mezi její klienty patří například: OMV ČR – oleje a maziva, Moeller ČR, ČSOB Pojišťovna, Paneria a další.

Více informací poskytne:

Jakub Švestka
obchodní a PR manažer

iMagic, s. r. o.
Dělnická 3
170 00 Praha 7
www.imagic.cz
svestka@imagic.cz
tel.: (+420) 261 099 455
fax: (+420) 261 220 956
GSM: +420 737 263 568

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).