Hlavní navigace

Podzim na kanálech Novy přinese exkluzivní novinky!

[Tisková zpráva] Premiéra původního českého krimiseriálu Expozitura, nové díly populárního cyklu Soukromé pasti, pokračování sitcomu Comeback, další osudy hrdinů Ordinace v růžové zahradě 2 i Ulice, slavné filmové trháky na Nově Cinemě, zbrusu nový seriál Nešika na MTV i špičkové přímé přenosy fotbalu, hokeje nebo tenisu na NOVA Sportu – to budou hlavní taháky podzimního programového schématu na kanálech Novy. Nebudou chybět ani novinky na internetových portálech a mnoho dalšího.

Sdílet

Praha, 1. srpna 2011 – Televize Nova přináší svým divákům na televizní obrazovce to nejlepší, nejinak to bude v podzimní sezóně 2011. Jedním z hlavních pilířů podzimního programového schématu budou původní český seriál z kriminálního prostředí Expozitura, nové díly populárního cyklu Soukromé pasti i pokračování sitcomu Comeback. Na nové osudy svých hrdinů se mohou těšit i příznivci seriálů Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice.

Premiéra z původní tvorby TV NovaEXPOZITURA
Seriál z kriminálního prostředí je inspirován skutečnými kauzami z nedávné české minulosti. Šestnáctidílná série vznikla na základě scénáře Josefa Klímy a Janka Kroupy. Hrdiny jsou členové elitní policejní jednotky, která byla vytvořena pro účely stíhání nejvyšších pater organizovaného zločinu a pro boj s mafií. Její významní detektivové se však spojili s kriminálníky a vytvořili svůj vlastní gang. Šéfové policejní jednotky (a supergangu zároveň) byli odhaleni dvojicí podřízených. Muž a žena začínali v oddělení bez sebemenšího podezření na nekalé praktiky uvnitř policie, ale postupem času si uvědomují, jak jsou uvnitř jednotky osamoceni. Nakonec sami bojují o holé přežití, když se je gang rozhodne odstranit. V hlavních rolích uvidí diváci Hanu Vagnerovou, Roberta Jaškówa, Jana Dolanského, Jana Novotného, Pavla Zedníčka, Zuzanu Bydžovskou nebo Jana Kanyzu. V jedné ze svých posledních rolí se v Expozituře objevil také Vladimír Dlouhý.

Nové díly seriálových hitů
SOUKROMÉ PASTI
Televize Nova přináší další premiérové díly úspěšného cyklu, který rozebírá zlomové životní situace, jež dobře známe a do nichž se zpravidla dostáváme především vlastním přičiněním. Hrdinové jednotlivých příběhů jsou nuceni okolnostmi řešit životní dramata, která rozhodně nejsou snazší, čím jsou častější a známější. V nových epizodách se představí nejlepší čeští a slovenští herci, například Lukáš Vaculík, Tereza Kostková, Kryštof Hádek, Hana Maciuchová, Jiří Langmajer, Vladimír Kratina, Anna Sikorová nebo Vojtěch Dyk a Jiří Mádl.

COMEBACK
Rodina vyhaslé hudební hvězdy Tomyho Paciho se vrací! TV Nova divákům představí další pokračování populárního původního českého sitcomu Comeback. Nové osudy čekají nenapravitelného Tomiho bratra Ozzáka, neodbytnou Marcelku, ráznou Simonu i její děti a samozřejmě i Tomášovu dceru Ivu. V hlavních rolích se znovu předvedou Tomáš Matonoha, Martin Dejdar, Dana Batulková, Simona Babčáková a další.

Seriálové stálice
ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2 a ULICE přinesou nové osudy svých hrdinů. Další premiérové díly těchto seriálových stálic uvidí diváci v pravidelných časech. Všechna úterý a čtvrtky od 20:00 budou patřit lékařům z „Růžovky“, každý všední den budou naši diváci moci od 18:30 sledovat premiérové díly Ulice.

Premiéry zahraničních seriálů
V rámci podzimního programového schématu přinese TV Nova řadu premiér zahraničních seriálů. Nebudou chybět nové díly geniálního, ale sarkastického Dr. House VII. Nové případy zločinů bude řešit také šéf jednotky forenzních vědců Horatio Caine v sérii Kriminálka Miami VIII. V sobotu dopoledne nás nově čeká americký seriálový hit Hannah Montana, který prodlouží ranní dětský blok.

Filmový podzim
Z českých filmů, z nichž mnoho vzniklo v koprodukci TV Nova, budou moci naši diváci sledovat například filmový hit Ženy v pokušení, Kajínek, 2Bobule, Doktor od Jezera hrochů nebo Jménem krále či Hasiči.

Ze zahraniční produkce TV Nova premiérově nabídne trháky jako Cesta do středu Země, Spider-Man 3, Růžový panter 2, Valkýra, Temný rytíř, Host Rider, Oko dravce, Bejvalek se nezbavíš, Yes Man a mnoho dalších. Diváci také budou moci strávit pět večerů s čarodějem Harry Potterem, čtyři večery s Indianou Jonesem anebo tři večery s Dannyho parťáky.

Nova Cinema
Pro filmové fanoušky jsou v podzimním programu přichystány největší filmové trháky. Nebudou chybět hollywoodské akční legendy Policajt v Beverly Hills 1 až 3, Spider-Man nebo Nepřítel před branami, ale na své si přijdou i milovníci romantiky: Madisonské mosty, Gejša, Tristan a Isolda. Chybět nebudou ani populární Amores Perros: Láska je kurva, Desperado, 6. batalion, Babel, World Trade Center a mnoho dalších.

MTV
Hudební kanál MTV přinese na podzim premiéru komediálního seriálu Nešika, ve kterém se od základu mění život patnáctileté pubertální školačce Jenně Hamilton, v podání herečky Ashley Rickards. Diváci se mohou těšit na premiérové díly původního pořadu Backstage, díky kterému se podíváme do zákulisí neobyčejných akcí. Letos na podzim se Backstage chystá se štábem na originální klubové události. Čeká nás také premiéra dramatického souboje uprostřed džungle na kostarickém pobřeží v pořadu Výzva rivalů, v němž se soutěžící poperou o 300 tisíc dolarů. Premiérovou čtvrtou řadou bude pokračovat jeden z nejúspěšnějších seriálů poslední doby Pařba v Jersey Shore.

NOVA Sport
Stanice NOVA Sport bude opět přenášet nejkvalitnější evropský fotbal. Každé úterý a středu pro diváky připraví přímé přenosy vybraných zápasů Ligy mistrů. Českou Gambrinus ligu budou moci diváci sledovat vždy v pátek od 20:05 hodin. Tradičně nabitá je i nabídka hokejových přenosů. V září začíná nová sezóna české Tipsport Extraligy a odstartuje také nejkvalitnější evropská liga kontinentální KHL. TV NOVA a NOVA Sport nabídnou i přímé přenosy Formule 1 / Formule GP2. V programu NOVA Sport diváci najdou také tenisové, badmintonové a basketbalové přenosy. V pozadí nezůstanou ani Handball Bundesliga a profesionální rugby soutěž AVIVA Premiership.

Internet
Internetové portály TV Nova si na podzim připravily řadu novinek. Během podzimu si uživatelé Voyo.cz budou moci vybrat z nabídky téměř 500 filmových titulů, například Kajínek, Počátek, Temný rytíř a stovky dalších. Žánrová nabídka bude obohacena také o filmy, které byly oceněny na světových festivalech. Na stránkách Voyo si budete také moct přehrát celou řadu skvělých seriálů a nedočkavci si můžou stáhnout své oblíbené tituly ještě před vysíláním. Postupně budou také přibývat filmy vyráběné ve 3D.

Velkolepá kriminální sága Expozitura udeří i na stránky nova.cz. Výpravný šestnáctidílný seriál nabídne na svých webových stránkách jak celé epizody, tak i adrenalinová videa z natáčení. Oblíbený pořad Volejte Novu se dočká nového webu, na kterém budou moci diváci přímo komunikovat s vedením televize nebo jejími hvězdami.

Portál tn.cz přinese na podzim nové grafické prvky, podrobné informace o mimořádných meteorologických situacích (jejich součástí bude i videopředpověď), více přímých přenosů, online rozhovorů a další. Jednou z největších novinek je encyklopedie osobností, celebrit a organizací, napojená na databázi aktuálních i archivních článků napříč naším internetovým portfoliem.

Web doma.cz zapojuje do tvorby obsahu své čtenářky a jinak tomu nebude ani na podzim. Redakce připravuje zajímavá témata, která budou doplněna postřehy čtenářek. Čtenáři se navíc můžou těšit na nové interaktivní křížovky i velké soutěže o skvělé ceny. Portál krasna.cz představí na podzim další mladé blogerky, které píší o svých problémech. Novou rubrikou bude Magie. Mladé dívky v ní najdou vše, co je zajímá o horoskopech, výkladu karet apod. Redakce chystá i velký speciál o kosmetice.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).