Hlavní navigace

PODZIM PŘINESE NA PRIMU NOVÉ COOL POŘADY A ZNÁMÉ TVÁŘE V NOVÝCH SITUACÍCH

[Tisková zpráva] Podzimní schéma Televize Prima a Prima COOL je ve znamení divácky oblíbených pořadů i lákavých novinek. Navazuje na úspěšné jarní schéma, které zvýšilo sledovanost zejména u divácké skupiny 15 – 54. Na podzim posiluje vlastní tvorba - Televize Prima uvede nový seriál s názvem Přešlapy, finálovou řadu VKV i řadu lifestylových pořadů včetně velmi oblíbené gastronomické show Ano, šéfe!. Na Prima COOL se diváci mohou těšit na premiéry řady seriálů, které doposud znali jen ze zahraničí nebo z internetu. Pokračovat budou v premiérových dílech Hrdinové, seznámíte se s Griffinovými a zasmějete se u nového seriálu „Jmenuju se Earl“.

Sdílet

Diváci na Primě rozhodně nepřijdou ani o své oblíbené stálice TOP STAR magazín nebo zábavný pořad Hádej, kdo jsem!. Velké finále se odehraje v poslední řadě seriálu VKV. Prima Kino bude mít samozřejmě otevřeno i na podzim a uvede řadu premiér i známých a oblíbených filmů. Chybět pochopitelně nebudou ani premiéry těch neoblíbenějších akvizičních seriálů.

NA PRIMĚ VÁM BUDE PRIMA TAKÉ S…
Přešlapy – Komedie středního věku – Nový třináctidílný seriál Televize Prima, který sleduje životní kotrmelce tří párů ve věku okolo 30 let. Jsou vzájemně propojeni láskou a přátelstvím. Seriál je o tom, co všichni prožíváme. Stejně jako v životě se i v seriálu vážnější soukromé „přešlapy“ dají přežít jen díky humoru. Život po třicítce přece občas každému připomíná komedii plnou omylů. Společníky vám budou dělat Filip Blažek, Zuzana Norisová, Jitka Schneiderová, David Novotný, David Matásek a Soňa Norisová.

VKV IV – Každá pohádka má svůj konec – Ve čtvrté, prozatím závěrečné řadě oblíbeného seriálu Velmi křehké vztahy, která startuje 25. 8. na stanici Prima, se dočkáte velkého a vzrušujícího finále. Završí se nejen osudy všech hrdinů, ale poznáte i dvě zbrusu nové postavy a jednu staronovou a zažijete několik zásadních i dílčích návratů. Starými hříchy a novými osudy přichází pohnout Nella Boudová a Laďka Něrgešová.

Ano, šéfe! – Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Již podruhé – Kdo se těší na šéfa víc? Diváci, nebo restauratéři? Doufejme, že všichni, i když majitelům restaurací se možná trochu třesou kolena… Fenomenální Zdeněk Pohlreich jako nekompromisní „šéf“ vzbudil hodně očekávání i vášní. Jaká nová peprná označení najde pro šlendrián a lajdáctví v českých hospodách?

Hádej, kdo lže! – Zábavná hra s oblíbenými tvářemi, ve které platí, že kdo lže, ten hraje – Hvězdy oceňovaného pořadu Hádej, kdo jsem! získaly nové angažmá. Každý týden budou v nové panelové show hádat, kdo ze soutěžících je skutečně krotitelem hadů, polárníkem či chovatelem pštrosů. Jejich hlavním úkolem bude poznat, kdo mluví pravdu a kdo své povolání pouze předstírá. Nový pořad se bude v týdnu s Hádej, kdo jsem! pravidelně střídat.

V LÉŤE ZRÁLY COOL SERIÁLY
Hrdinové II (Heroes II) poprvé na českých obrazovkách! – Naši hrdinové už o svých nadpřirozených schopnostech dobře vědí a zachraňují ve světě, co se dá. Dokážou ale zachránit vlastní životy, když podle předpovědi mají zemřít násilnou smrtí? Pokračování kultovního seriálu bude vysílat Prima COOL v české premiéře!

Griffinovi (Family Guy) – Jejich pes je snad chytřejší než zbytek rodiny, pije míň než otec a je laskavější než roční mutant Stewie… Můžete animáče? Máte rádi Simpsonovy a jste jim léta věrní? Rozesmál vás South Park? Pak právě pro vás je tu nový seriál Griffinovi, který se nachází někde mezi těmito dvěma fenomény. Není tak konvenční jako Simpsonovi, ani tak obhrouble sprostý jako South Park. Griffinovi jsou pěkně pošahaní a neskutečně zábavní. Jmenuji se Earl (My Name Is Earl) – Karma je legrační záležitost.

Hrdinou ulítlého sitcomu je Earl Hickey. Není to žádný zazobanec ani lev salonů, je to zlodějíček a megaflákač. Jen těžko by se našel někdo, kdo by o něm ucedil dobré slůvko. Jeho příbuzní jsou taky výkvět společnosti. Bratr přitroublý, manželka podrazácká coura, která Earlovi podstrčila několik cizích dětí. Jednoho dne si Earl koupí stírací los a vyhraje sto tisíc dolarů. Co se bude dít dál?

Cestovatel (Journeyman) – Život novináře Dana Vassera se změnil v okamžiku, kdy začal zdánlivě náhodně cestovat časem. Šokovaný hrdina postupně zjišťuje pravidla svého cestování: Posouvat se může jen do minulosti a každá cesta má nějaký účel. A co je nejhorší, Dan přesuny nemůže ovlivnit.

Volání mrtvých (Tru Calling) – Tru Daviesová byla v minulosti svědkem vraždy matky a dodnes se nemůže vyrovnat s tím, že jí nemohla pomoci. Přála by si studovat medicínu, ale místo praxe v nemocnici se dostane do pitevny. Při směnách ji začnou mrtví lidé žádat o pomoc a Tru se pokaždé vrátí na začátek daného dne. Má jen pár hodin, aby přišla na způsob, jak mrtvému pomoci – ne vždy ho však stačí zachránit. Ke slovu přijdou i pomocníci… Ne všem jde však o totéž.