Hlavní navigace

Polepšovna mazlíčků 12. Corra

[Tisková zpráva] Osmiměsíční dobrmanka Corra žije s mladým párem v rodinném domku v Levíně nedaleko Dvora Králové. V rámci rodiny je naprosto bez problémů – je to hravý poslušný pes, ale pro ostatní představuje nebezpečí. Útočí na všechny lidi kolem, je jedno, zda jde o rodinné známé, nebo náhodné kolemjdoucí.

Sdílet

Napadá auta, cyklisty a další pohybující se objekty. Není však typická agresorka. Majitelé čekají přírůstek do rodiny, dvojčata, ale útočící fenku z domu dát nechtějí. Zejména majitelka je na ni silně citově vázána a chce její agresivní chování řešit.

Corra na jedné straně útočí na vše, co se hýbe, na straně druhé je poměrně bojácná. Podaří se s pomocí odbornice na problémové chování psů její útoky zmírnit? Může takový pes žít s dětmi? Naučí se majitelé fenku zvládat tak, aby s ní byli schopni jít bez obav na procházku? Rady, postup i výsledky převýchovy mladé dobrmanky uvidíme ve dvanáctém dílu ojedinělého pořadu pro milovníky zvířat Polepšovna mazlíčků, který vysílá televize Nova v sobotu 21. litopadu 2009 od 17.15 hodin. Podrobnější informace přinášejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/maz­licci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).