Hlavní navigace

Polepšovna mazlíčků 8. Bady

[Tisková zpráva] Roční rhodéský ridgeback Bady žije s mladší paní, jejím synem a přítelem v Ústí nad Labem, společně s relativně bezproblémovou čivavou. Hravý a milý pes v nepřítomnosti majitelů demoluje byt a obtěžuje sousedy štěkáním a vytím. Navíc je nezvladatelný i venku – nereaguje na povely, utíká. Je hravý, k lidem i ostatním psům přátelský, ale obtěžující – skáče na lidi, honí čtyřnohé kamarády.

Sdílet

Je velmi těžko ovladatelný, přestože s ním majitelé chodí na cvičák. Dokáží ho s pomocí rad odbornice na problémové chování psů a koček MVDr. Hany Žertové zvládnout tak, aby neutíkal a poslouchal jejich povely? Zklidní ho natolik, aby se pro ně každá vycházka neproměnila v atletický výkon? Budou schopni zamezit devastaci bytu a zastavit obtěžování sousedů?

Příběh Badyho, kterého čeká dlouhá cesta, než se zbaví strachu ze samoty, a postup jeho nápravy uvidíme v osmém dílu pořadu nejen pro milovníky zvířat Polepšovna mazlíčků, který vysílá televize Nova v sobotu 24. října 2009 od 17.15 hodin. Podrobnější informace přinášejí internetové stránky pořadu na adrese www.nova.cz/maz­licci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).