Hlavní navigace

Polovinu trhu online prodeje zájezdů ovládla INVIA.CZ

[Tisková zpráva] Přední česká internetová cestovní agentura INVIA.CZ dosáhla v minulém roce obratu 870 miliónů korun, a upevnila tak svou pozici jedničky na trhu. Její obrat je téměř trojnásobný k obratům nejbližší konkurence, které nepřesáhly 250 miliónů korun. Oproti roku 2005 se obrat INVIA.CZ zvýšil o 44 %, čímž firma ovládla polovinu českého trhu online prodeje zájezdů. Podobným tempem rostl i počet zákazníků, z 43 tisíc na téměř 73 tisíc odbavených klientů za rok.

Sdílet

Dynamika, se kterou společnost poskytuje neustále aktualizované nabídky katalogových i last minute zájezdů, přispěla v lednu 2006 k zahájení provozu call centra v Brně s 24 hodinovou službou, 7 dní v týdnu. Operátoři tak mohou ještě lépe vyhovět všem potřebám a dotazům stávajících i budoucích klientů, protože nabídky agentury byly rozšířeny i o cenově velmi výhodné zájezdy s odletem z Německa.

Vzrůstající počet zákazníků také podpořil otevření klientských center po celé České republice, např. v Ostravě, Brně, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci a dalších.

INVIA.CZ i v roce 2007 hodlá potvrdit pozici jedničky na českém trhu online prodeje zájezdů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).