Hlavní navigace

Polycom dále vylepšuje konferenční telefony SoundStation a VoiceStation

[Tisková zpráva] Společnost Polycom je předním poskytovatelem řešení pro vzdálenou komunikaci a spolupráci a kromě uvádění nových produktů nezapomíná ani na neustálé vylepšování funkčních vlastností již zavedených řešení.

Sdílet

Zatím poslední novinka se týká analogových konferenčních telefonů Polycom, které jsou nyní odolné vůči rušení ze strany dalších elektronických zařízení. V praxi se tato nová funkce týká především mobilních telefonů, které dnes používá prakticky každý a jeden či více mobilů se tak nevyhnutelně dostává do blízkosti konferenčních telefonů.

Asi každý si již všiml, že při komunikaci mobilu ze základnovou stanicí často dochází k rušení audio spotřební elektroniky a výsledkem je velmi nepříjemný bzučivý zvuk. Společnost Polycom provedla v této souvislosti průzkum mezi tisícovkou svých zákazníků, z nichž 97% potvrdilo, že se s tímto rušivým jevem setkává. Na druhé straně 60% respondentů uvedlo, že je pro ně nezbytné používat mobilní telefony také v konferenčních místnostech. Navíc mobilní telefony nejsou jediným možným zdrojem podobného rušení.

Produkty Polycom se oprávněně pyšní excelentní kvalitou přenášeného zvuku, takže společnost se rozhodla vypořádat se také s tímto vnějším rušením audio komunikace. Analogové konferenční telefony řady SoundStation a VoiceStation jsou proto nyní vybaveny stínícími technologiemi, které je dokážou před vnějším rušením ochránit.

Více informací o dané problematice můžete získat na stránkách www.nomorebuzz.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).