Hlavní navigace

Polycom dále vylepšuje konferenční telefony SoundStation a VoiceStation

[Tisková zpráva] Společnost Polycom je předním poskytovatelem řešení pro vzdálenou komunikaci a spolupráci a kromě uvádění nových produktů nezapomíná ani na neustálé vylepšování funkčních vlastností již zavedených řešení.

Doba čtení: 1 minuta

Zatím poslední novinka se týká analogových konferenčních telefonů Polycom, které jsou nyní odolné vůči rušení ze strany dalších elektronických zařízení. V praxi se tato nová funkce týká především mobilních telefonů, které dnes používá prakticky každý a jeden či více mobilů se tak nevyhnutelně dostává do blízkosti konferenčních telefonů.

Asi každý si již všiml, že při komunikaci mobilu ze základnovou stanicí často dochází k rušení audio spotřební elektroniky a výsledkem je velmi nepříjemný bzučivý zvuk. Společnost Polycom provedla v této souvislosti průzkum mezi tisícovkou svých zákazníků, z nichž 97% potvrdilo, že se s tímto rušivým jevem setkává. Na druhé straně 60% respondentů uvedlo, že je pro ně nezbytné používat mobilní telefony také v konferenčních místnostech. Navíc mobilní telefony nejsou jediným možným zdrojem podobného rušení.

Produkty Polycom se oprávněně pyšní excelentní kvalitou přenášeného zvuku, takže společnost se rozhodla vypořádat se také s tímto vnějším rušením audio komunikace. Analogové konferenční telefony řady SoundStation a VoiceStation jsou proto nyní vybaveny stínícími technologiemi, které je dokážou před vnějším rušením ochránit.

Více informací o dané problematice můžete získat na stránkách www.nomorebuzz.com.