Hlavní navigace

Nová generace manažerských telefonů Polycom VVX 1500

[Tisková zpráva] Společnost Polycom navázala na svou úspěšnou řadu IP telefonních přístrojů se značkou SoundPoint a v průběhu letošního března představila zcela nový typ vysoce výkonného a komfortního manažerského telefonu Polycom VVX 1500, který přináší doposud nevídané možnosti desktop komunikace.

Sdílet

Polycom VVX 1500 je videotelefonní přístroj, který nabízí všechny pokročilé funkce a vlastnosti předchozí řady Polycom SoundPoint, kam spadá mimo jiné podpora až šesti telefonních linek, implementace technologie pro špičkovou kvalitu hlasu Polycom HD Voice a Gigabit Ethernet switch s podporou PoE. Zařízení je navíc vybaveno zabudovanou kamerou s rozlišením 2 Mpix a sedmipalcovým barevným dotykovým TFT LCD displejem s poměrem stran 16:9.

Díky tomu nabízí Polycom VVX 1500 vysoce kompaktní řešení pro hlasovou i video komunikaci, které se vyznačuje velmi jednoduchým intuitivním ovládáním a širokou škálou doplňkových funkcí. Tím však možnosti zařízení nekončí, neboť k jeho výbavě patří sada aplikací Polycom Productivity Suite a integrovaný microbrowser. Podpora mnoha dalších různých dalších aplikací je zajištěna prostřednictvím Polycom XML API a zabudovaného USB 2.0 portu.

Podrobné technické údaje Polycom VVX 1500 můžete nalézt v tomto dokumentu: http://www.po­lycom.com/glo­bal/documents/pro­ducts/voice/des­ktop_solution­s/vvx1500_datashe­et.pdf

Distributorem video a audiokonferenčních zařízení a technologií značky Polycom je v České republice společnost Gesto Communications.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).