Hlavní navigace

Pomáhat dětem můžete i na internetu

[Tisková zpráva] Do konce sbírky 8. ročníku Pomozte dětem!, kterou společně organizují Česká televize a Nadace rozvoje občanské společnosti, chybí ještě necelý měsíc. Přispívat můžete také prostřednictvím internetového obchodního centra KASA.cz. jako nový dárce na sbírkové konto Pomozte dětem!, č.ú. 666999666/0100, Internetový obchod poskytuje z každé vaší objednávky 3 Kč na sbírkové konto.

Sdílet

Zástupce internetového obchodního centra KASA.cz předal na slavnostním sbírkovém večeru, který vysílala Česká televize, šek v hodnotě 200.000 korun za 8. ročník. „Samozřejmě, plánujeme pokračovat v započaté akci i v rámci příštího, již 9. ročníku sbírky. Očekáváme, že se nám ve spolupráci s našimi zákazníky podaří vybrat ještě více peněz a pomůžeme tak v ještě větší míře. K některým zásilkám přibalujeme informační leták, který poskytuje návod a základní informace, jak mohou sami zákazníci přispět. Bude nám velkým potěšením, když alespoň někdo z našich spokojených klientů pošle na sbírkové konto drobnou sumu nebo odešle SMS zprávu „DMS KURE“ na telefonní číslo 87777,“ říká ředitel obchodního centra KASA.cz, Martin Kasa.

Další informace o spolupráci KASA.cz v rámci sbírky Pomozte dětem! naleznete na internetové adrese http://www.ka­sa.cz/pomozte-detem