Hlavní navigace

Sázka o VIP zprávy: Jiří Pomeje bude moderovat v potápěčském!

[Tisková zpráva] V minulém týdnu se generální ředitel FTV Prima Marek Singer vsadil s novým moderátorem VIP zpráv Jiřím Pomeje o výsledky sledovanosti tohoto pořadu. Magická hranice jednoho milionu diváků v premiérovém vystoupení nového moderátora sice nepadla, přesto byla sledovanost nadprůměrná.

Sdílet

VIP zprávy včera sledovalo 955 tisíc diváků v cílové skupině D15+ s podílem na trhu 22,52%. Průměrná sledovanost nedělních VIP zpráv v tomto roce v cílové skupině D15+ je 831 tis. diváků, share 19,07%.

„Z výsledků sledovanosti máme velkou radost. Ukazuje se, že volba Jiřího Pomeje byl krok správným směrem a věříme, že se brzy na onen milion dostane,“ hodnotí první vystoupení Jiřího Pomeje šéfka zpravodajství Jitka Obzinová.

Vzhledem k tomu, že sázka byla o milion diváků, bude muset Jiří Pomeje VIP zprávy moderovat v potápěčském vybavení. A to již tuto středu 21. 3. na Prima family.

„Sice to bylo o pouhých 45 tisíc, ale sázky se mají dodržovat, takže jdu rozhodně do toho. A docela se i těším,“ říká o prohrané sázce Jiří Pomeje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).