Hlavní navigace

Pomeje má vlastní Hospodu!

[Tisková zpráva] Moderátor rádia Frekvence 1 Jiří Pomeje má vlastní Hospodu, překvapivě nejde o restauraci, ale zábavný pořad, který se odehraje živě v pražském klubu Retro.

Sdílet

Společně s kolegy Janou Knížkovou a Rudou z Ostravy vytvořili pro příznivce rádia Frekvence 1 program, který umožní setkat se s oblíbenými moderátory tváří v tvář. „Za tu dobu, co na Frekvenci 1 vysílám, jsme s věrnými posluchači vytvořili pouto, které nejspíš v éteru nemá obdoby. Sdělujeme si radosti i trápení a společně se snažíme najít nejlepší řešení. Jednou je vysílání veselé, jindy smutné nebo dokonce vypjaté, jako když se nám přímo z éteru podařilo zachránit muže, který se chtěl zabít,“ vzpomíná jeden z nejsilnějších zážitků Pomeje a dodává: „Naše povídání s posluchači přes telefon připomíná přátelské klábosení u piva a tak jsme se řekli proč to tak nezkusit.“

Na diváky Hospody Jirky Pomeje čeká interaktivní zábava. Zatímco první polovina pořadu bude patřit vyprávění moderátorů a veselým písničkám Rudy z Ostravy, druhá bude patřit dotazům diváků, focení a autogramiádě se všemi aktéry.

Nenechte si ujít – Hospoda Jirky Pomeje 24.3 od 15 hodin v klubu Retro, Francouzská 4, Praha 2.

www.frekvence1.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).