Hlavní navigace

POMOC FIRMÁM POSTIŽENÝM POVODNĚMI

[Tisková zpráva]

Sdílet

POMOC FIRMÁM POSTIŽENÝM POVODNĚMI

Naši specialisté jsou schopni okamžitě započít s revizemi počítačových instalací… … …

PVT, a.s., má díky celorepublikovému pokrytí našeho území dostatek zdrojů technického i personálního charakteru. Nabízí své služby při likvidaci následků povodní.

Naši specialisté jsou schopni okamžitě započít s revizemi počítačových instalací a kabeláží včetně jejich oprav. Stejně tak jsme schopni otestovat výpočetní techniky od pracovních stanic přes servery až po aktivní prvky sítí a další techniku. V případě zjištěného poškození zajistíme opravu, popřípadě dodávku poškozených komponent. Pokud to bude situace vyžadovat, pokusíme se i o obnovu dat z poškozených médií v případě, že by to bylo jejich technický stav umožňoval. Na základě Vašich individuálních požadavků jsme schopni poskytnout i další služby z oblasti ICT.

Věříme, že Vám naše nabídka alespoň částečně napomůže při řešení současných nejpalčivějších problémů. Doufáme, že rozsah škod neohrozí Vaše budoucí obchodní plány a že naše nabízená pomoc usnadní řešení případných Vašich problémů.

O firmě:

PVT patří ve svém oboru mezi nejvýznamnější firmy na českém trhu, je jedním z deseti oceněných systémových integrátorů v letech 1999–2002. Obchodní portfolio řešení, produktů a služeb patří mezi vyhledávané a je zárukou vysoké kvality. PVT ve spolupráci s obchodními partnery, světově uznávanými nositeli špičkových řešení, trvale přispívá ke zvyšování efektivnosti podnikatelských procesů svých zákazníků.

Více informací naleznete na webových stránkách www.pvt.cz

Pro další tiskové informace prosím kontaktujte:

Jana Šaldová, PVT, a. s., Kovanecká 30, 190 00 Praha 9
Tel.: 02 - 66 19 82 05, Fax: 02- 84 82 93 40, Mobil: neuvádím