Hlavní navigace

Ponořte se do světa her a okouzlující grafiky!

[Tisková zpráva] Praha 18. dubna 2007 - ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje novou grafickou kartu EN8600GTS, zkonstruovanou s ohledem na přání profesionálních hráčů. Je vybavena 256MB DDR3 pamětí a podporuje technologii NVIDIA SLI™. Nová špičková karta ASUS EN8600GTS /HTDP/256M bude dodávána společně s dlouho očekávanou „střílečkou“ S.T.A.L.K.E.R.: Shadows of Chernobyl.

Sdílet

Díky špičkovým parametrům se tato grafická karta stala oficiálním globálním produktem, jež se bude prodávat společně s hrou S.T.A.L.K.E.R. V duchu této spolupráce se v samotné hře S.T.A.L.K.E.R. rovněž objeví herní notebook ASUS řady G1.

Ohromující grafický výkon pro mimořádný herní zážitek
ASUS EN8600GTS využívá unifikovanou architekturu NVIDIA s technologií GigaThread™ pro nejlepší grafiku a speciální vizuální efekty. Díky plné podpoře technologie NVIDIA SLI™, Microsoft DirectX 10 a Shader Model 4.0 umožňuje tato karta využívat grafická rozšíření z Microsoft® Windows Vista™ pro propracované speciální efekty. ASUS EN8600GTS také provádí přesné výpočty dynamického osvětlení se 128bitovými čísly s pohyblivou řádovou čárkou. Navíc obsahuje technologii NVIDIA® Quantum Effects™, která uživatelům zprostředkuje nejlepší zážitky z dynamiky a atmosféry každé hry.

Exkluzivní funkce ASUS pro univerzální použití
Kromě hry S.T.A.L.K.E.R. jsou spolu s kartou ASUS EN8600GTS dodávány také speciální aplikace a funkce ASUS pro další zlepšení celkového využití grafiky. Jednou z klíčových funkcí ASUS EN6800GTS je podpora HDCP, která nabízí uživatelům možnost přehrávat HD DVD, Blu-Ray disky a další chráněný obsah s plným HD rozlišením.

Navíc má ASUS EN8600GTS mnoho vstupních a výstupních řešení pro každou situaci. Zapojuje se do slotu PCI-Express a je vybavena výstupy TV, HDTV, Dual DVI-I (podporuje dva displeje s rozlišením až 3 840×2 400 při 30Hz) a VGA. Jednou z nejužitečnějších přibalených aplikací je ASUS Gamer OSD. Tato funkce umožňuje přetaktování a chatování během hraní. Hráči tak mohou zvyšovat výkon přímo v reálném čase a podle aktuálních potřeb.

S funkcí ASUS Splendid může přehrávání filmů na PC směle soupeřit z hlediska čistoty a ostrosti obrazu se špičkovými televizory. Pomocí exkluzivní funkce ASUS Video Security Online pak uživatelé mohou neustále dohlížet odkudkoli na svá obydlí.