Hlavní navigace

Poptávkový systém AAA POPTÁVKA.CZ zahajuje provoz

[Tisková zpráva] Nový poptávkový systém, který nyní zahájil provoz na internetové adrese www.aaapoptavka.cz je určen zejména pro firmy a soukromé osoby, které poptávají téměř cokoliv.

Sdílet

Systém funguje na bázi poptávky a nabídky. Zákazník (poptávající) si zadá poptávku, ta je poté jednoduše odeslána vhodným dodavatelům (kteří jsou z daného oboru). Dodavatelé, které nová poptávka oslovila mohou jednoduše, zdarma a rychle zaslat poptávajícímu svou nabídku a ten už si z obdržených nabídek vybere tu pravou. Není zde žádný poplatek za získání zakázky apod. Výhodou je, že poptávající tak získá možnost srovnání více nabídek a může si vybrat pro něj tu nejvýhodnější a přitom i ušetřit desítky procent z ceny.

Zadání poptávky i registrace dodavatele (firmy) k odběru nových poptávek na email je ZCELA ZDARMA. Stačí jen vložit novou poptávku a nebo se přihlásit k odběru nově vložených poptávek, případně moci nakouknout do archivu poptávek, který je samozřejmě online k dispozici.

Všechny poptávky jsou ručně kontrolovány a případně upravovány tak, aby co nejvíce vystihovaly obsah poptávky a byly pro dodavatele jasné, stručné a přínosem.