Hlavní navigace

Populární Asus Eee PC v prodejnách COMFOR

[Tisková zpráva] Ostrava, 7. 5. 2008 – Novinka v oblasti přenosných počítačů, která si během krátké doby získala ve světě nebývalou popularitu. I tak se dá stručně charakterizovat ultramobilní počítač Asus Eee PC, který je od poloviny května k dispozici i českým a slovenským uživatelům a to prostřednictvím specializované prodejní sítě COMFOR.

Sdílet

O Asus Eee PC se dá říci i to, že se jedná o nejlevnější plnohodnotný přenosný počítač všech dob, prodává se totiž za cenu 7990 Kč včetně DPH. Pokud se vám i tato cena zdá ještě vysoká, můžete zkusit štěstí ve hře a získat ho třeba zcela zdarma. Až do 16. května totiž probíhá soutěž na rádiu Evropa 2 o pět těchto počítačů. Počítače do soutěže věnoval COMFOR. Asus Eee PC je díky své hmotnosti pod 1 kg, malým rozměrům a bohaté výbavě mimořádně vhodný pro práci i zábavu doma i na cestách. Nabízí široké možnosti připojení, včetně wifi. V základní výbavě kromě jiného najdete čtečku paměťových karet a webkameru. Na ukládání dat používá supermoderní SSD disk, který má nízkou spotřebu a navíc zvyšuje celkovou odolnost notebooku proti otřesům.

Základní parametry Asus Eee PC 701:
Displej: 7" WVGA (800×480)
Procesor: Intel Celeron M
OS: Linux (možno nainstalovat Microsoft Windows XP)
Komunikace: 10/100 Mb/s Ethernet; 56k modem
WLAN: WiFi 802.11b/g
Grafika: Intel UMA
Operační paměť: 512 MB, DDR2–400
Paměť počítače: 4/ 8/ 16 GB Flash
Webová kamera: 0,3 Mpixel Čtečka paměťových karet: SD/MMC
Konektory a vstupy: 3× USB 2.0, VGA, audio vstup, audio výstup
Audio: Hi-Definition Audio CODEC; zabudovaný stereo reproduktor; zabudovaný mikrofon
Výdrž baterie: až 3 h
Rozměry a hmotnost: 22,5×16,4×2,1­~3,5cm, 0,89 kg

COMFOR je česko – slovenský prodejní řetězec, který nyní zahrnuje více než 163 prodejních míst v ČR a 64 prodejen na Slovensku. V prodejnách COMFOR je nabízena výpočetní, digitální a projekční technika. Součástí řetězce nejsou jen vlastní prodejny, ale také autorizovaní COMFOR Partneři, kteří prošli náročným výběrovým řízením a absolvovali celou řadu školení, tak, aby splnili nejnáročnější kritéria pro přístup k zákazníkům.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).