Hlavní navigace

Populární pořady TV Nova se vracejí na obrazovku

[Tisková zpráva] Klasické „stálice“, které si diváci televize Nova oblíbili, se navracejí na obrazovky v podzimním programovém schématu, jež odstartovalo právě tento týden. Vedle řady novinek a úspěšných seriálů se znovu můžeme těšit i známé publicistické pořady a magazíny, které si vydobyly v programu TV Nova své stálé místo.

Sdílet

Praha, 2. září 2010 – Kromě řady atraktivních novinek se s nadcházejícím podzimem navracejí do programového schématu televize Nova divácky zavedené úspěšné pořady. Z publicistických pořadů se můžeme těšit v pondělí večer na publicistický magazín Víkend, který pravidelně přináší tematické bloky, seznamující diváky se zajímavostmi z historie a z různých míst světa. Všechny vůně světa se pak znovu smísí v pořadu Koření, vysílaném v sobotu vpodvečer.

Nedělní podvečer bude znovu patřit divácky velmi oblíbenému Občanskému judu, které se snaží na konkrétních příbězích najít řešení a pomoc tam, kde se postiženým nepodařilo domoci se práva vlastními silami. Po 22. hodině následuje tradičně sledovaný publicistický magazín Střepiny, shrnující nejdůležitější kauzy uplynulého týdne, analyzované v originálních reportážích.

Na své si přijdou i milovníci tematických magazínů. V neděli po 17. hodině se vrací oblíbený Jiří Babica se svou originální cooking show Babicovy dobroty, po něm následuje populární hobby magazín Rady ptáka Loskutáka. Lahůdku pro zahrádkáře, kutily a budovatele-amatéry, s níž vše snadno zasadíme, opravíme, uvaříme či postavíme, moderují sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi.

Koření zpět od 4.9. každou sobotu v 18.30 na TV Nova
Občanské judo zpět od 5.9. každou neděli v 18.55 na TV Nova
Střepiny zpět od 5.9. každou neděli po Talentmanii na TV Nova
Rady ptáka Loskutáka zpět od 5.9. každou neděli v 18.00 na TV Nova
Babicovy dobroty zpět od 5.9. každou neděli v 17.25 na TV Nova
Víkend zpět od 6.9. každé pondělí ve 20.45 na TV Nova

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).