Hlavní navigace

Poradci-sobě.cz – nový komunitní web pro finanční poradce hlásí prvních 100 uživatelů!

[Tisková zpráva] Od prvního týdne roku 2010 na českém internetu funguje první specializovaný komunitní web pro finanční poradce. Název i podtitul webu vysvětlují mnohé: Poradci-sobě.cz - „Prostor pro všechny, kteří ve světě finančního poradenství něco znamenají.“ Do tohoto prostoru se jen během prvních dvou týdnů provozu aktivně zapojilo více než 100 poradců.

Sdílet

Cílem webu je dávat finanční komunitě přehled o dění v oboru, vytvořit prostor pro sdílení zkušeností a podpořit obchodní úspěch jednotlivých finančních poradců. Jediným faktorem, který by měl jejich rozhodnutí o zapojení do virtuální komunity ovlivnit, je jejich vlastní zájem o novinky a zkušenosti z oblasti osobních financí. To a ještě mnohé další funkce web poradcům nabízí, a to zcela zdarma. O financování webu již projevily zájem první finanční instituce, které chtějí s poradenskou komunitou úžeji spolupracovat.

Zakladatel webu Martin Viktora projekt s nadsázkou charakterizuje jako „finanční Facebook křížený s finančním iDNESem“. Smyslem projektu je vytvořit nezávislou komunikační a informační platformu pro finanční poradce – bez ohledu na společnost, pro kterou pracují. Podobné „cechovní“ komunitní weby v zahraničí již existují a výrazně pomáhají kultivaci a rozvoji poradenského businessu.

Co finanční poradci na webu oceňují? Novinky z oboru, sdílení zkušeností, možnost konzultace s experty z oboru a příležitost pro získání dalších klientů. Zájem poradců roste a diskuse pod jednotlivými příspěvky a čerstvě založené blogy uživatelů potvrzují, že většina ze zúčastněných nechce pouze pasivně čekat, co jim ostatní nabídnou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).