Hlavní navigace

Pořady Televize Prima na Streamu – premiéry na internetu již druhý den

[Tisková zpráva] Společný projekt Televize Prima a videoserveru stream.cz po úspěšném startu pokračuje. Uživatelům stream.cz společně nabízí takzvané zpožděné vysílání: diváci mají možnost zhlédnout na internetu premiérové díly svých oblíbených pořadů hned od druhého dne po odvysílání v Televizi Prima. „Diváci to jistě ocení. Ne vždy mají možnost sledovat každý nový odvysílaný díl toho ‘svého‘ pořadu,“ vysvětluje Marek Singer, generální ředitel Televize Prima.

Doba čtení: 1 minuta

Jeho slova potvrzuje Miloš Petana, generální ředitel společnosti Global Ispiration, s. r. o., která je provozovatelem serveru stream.cz, a dodává: „Je to správná cesta. Přesvědčuje nás o ní poměrně vysoká sledovanost již dříve umístěných dílů všech pořadů Televize Prima na našich stránkách.“

Na stream.cz mohou diváci sledovat oblíbený seriál Velmi křehké vztahy a dále Top Star magazín a Jak se staví sen. Pořady se těší velké oblibě. Nové díly Velmi křehkých vztahů sleduje kolem třiceti tisíc diváků.

S přítomností na internetu nezůstává pozadu ani zpravodajství, které aktivně spolupracuje se serverem novinky.cz. „Jednou z hlavních rolí internetu je rychle a kvalitně informovat veřejnost. A v tomto směru jsme určitě tím správným partnerem,“ říká Pavel Zuna, šéfredaktor zpravodajství a publicistiky Televize Prima.