Hlavní navigace

Pravidelnou porci dobré zábavy servíruje Televize Prima i v novém roce

[Tisková zpráva] Po speciálních svátečních vydáních zábavně-soutěžní show Hádej, kdo jsem! je tu nový rok 2009 a s ním pokračování oblíbené hry, která vloni vyhrála cenu TýTý. Sledovat ji můžete nadále jednou týdně ve středu, v hlavním večerním vysílacím čase. Jen tak se dozvíte, proč Dana Morávková označila Josefa Cardu za potvoru!

Sdílet

Osvědčená pravidla zůstávají stejná – čtyřlístek celebrit má uhádnout zaměstnání tří lidí. Každý nejprve spíš plácne první tip, pak se pro televizní diváky odtajní hostova skutečná profese a už se roztáčí kolotoč otázek a odpovědí, při nichž za každou špatnou odpověď zacinká mince v bříšku zeleného, modrého či žlutého keramického prasátka. Tentokrát soutěží jako první Jitka Vosmíková, která uvedla indicii „co si řekne, to dostane“. Miroslav Holan přišel s opravdovým rébusem „nejlépe ze všech stran“ a pan Milan zahlásil „něco ke čtení“. Tento poslední pohodový host se vzdal výhry pro bohulibé účely, stejně jako celebrita, u níž to bývá zvykem.

A která známá osobnost přišla tentokrát? I když byl pro Danu Morávkovou Josef Carda velkým a nefalšovaným překvapením, netrvalo jí příliš dlouho kolegu z divadla odhalit. „To jste si moc nezahádali,“ konstatoval suše Carda, kterého můžete pravidelně vídat v primáckém seriálu Ošklivka Katka a jehož přítomnost je zaručeným zdrojem zábavy. Proč se Dana tak divila a dokonce ho označila za potvoru? A kdy rodil Pepa Carda s Bohoušem Kleplem Zuzanu Bydžovskou? Určitě si nenechte ujít další premiérový díl pořadu, který zaručeně rozvibruje vaši bránici. Sledujte Hádej, kdo jsem! ve středu 7. ledna ve 20:00 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).