Hlavní navigace

Pořiďte si novou 16GB paměťovou kartu Memory Stick Micro™ (M2™) a stáhněte si zdarma 10 skladeb ze Sony Music

[Tisková zpráva] Kapacita 16 GB pro ukládání videa, hudby i obrázků – užijte si více mobilní zábavy s telefonem Sony Ericsson! Obsahuje USB adaptér pro snadnou výměnu souborů s PC. Nákupem získáte zdarma ke stažení program Data Rescue Service pro obnovení smazaných souborů a pětiletou zárukou.

Sdílet

Divize Sony Media & Peripherals (MPE) představuje další ze svých produktů – novou vysokokapacitní paměťovou kartu Memory Stick Micro™ (M2™). Tato malá karta dokáže každé kompatibilní zařízení rozšířit o úctyhodných 16 GB paměti a umožňuje tak dokonale využít například mobilní telefony Sony Ericsson.

Se svou velkou úložnou kapacitou – až 4 068 hudebních souborů ve formátu MP3 (při délce skladby 4 minuty) nebo 15 257 5megapixelových fotografií (v režimu kvality Standard) – karta dále rozšiřuje možnosti mobilního telefonu.

Taková pamět je ideální pro ukládání videa a může zcela změnit způsob, jakým se dosud používají telefony k záznamu obrazu.

Uvedení tohoto produktu bude na jaře doprovázet speciální promo akce.

Každý, kdo si koupí 4GB, 8GB nebo 16GB kartu Memory Stick Micro, bude mít možnost zdarma si stáhnout 10 z více než 30 000 skladeb nabízených online na Sony Music. U každé karty je přiložen kupón s unikátním kódem umožňujícím přístup k downloadu z adresy www.m2music.so­nymusic.fr.

Karta Sony Memory Stick Micro přináší více než jen velkou kapacitu v miniaturním balení. Zdarma k ní lze stáhnout také program pro záchranu dat, který dokáže obnovit smazané fotografie a soubory: www.sonydigital-link.com/memstick/. Na každou kartu je navíc poskytována záruka v délce 5 let.

Přenášení a výměna souborů mezi kartou a počítačem je při takovém objemu dat důležitá, proto je každá 16GB karta Memory Stick Micro vybavena ultrakompaktním USB adaptérem. S ním je tento přenos opravdu snadný.