Hlavní navigace

Portál ATLAS.CZ reaguje na poptávku uživatelů internetu po zpravodajství. Od 1. listopadu mají zpráv

[Tisková zpráva]

Sdílet

Portál ATLAS.CZ reaguje na poptávku uživatelů internetu po zpravodajství. Od 1. listopadu mají zprávy na Atlasu nový a přehlednější design.

Praha, 2. listopadu 2005 – Nové zpravodajství portálu ATLAS.CZ přináší návštěvníkům komplexní servis. Na hlavní stránce zpráv (zpravy.atlas.cz) jsou zobrazeny všechny nabízené zpravodajské služby pohromadě (domov, svět, sport, ekonomika, Evropská unie). Kromě toho zde uživatelé naleznou přehled článků a informací i z ostatních služeb Atlasu. Zprávy jsou automaticky řazené podle důležitosti, kterou jim přikládají ostatní zpravodajské servery.

Díky přehlednějšímu designu se návštěvník rovněž snadno a rychle dozví jaké bude počasí, a může nahlédnout do televizního programu. Další novinkou na Zprávy.atlas.cz je vyhledávání souvisejících informací, kdy si uživatelé služby mohou nalézt všechny příbuzné zprávy k danému klíčovému slovu nebo události. Portál ATLAS.CZ plánuje další rozšíření servisu v oblasti zpravodajství, mimo jiné by se zde mohli objevit komentáře a názory k hlavním událostem, ekonomická rubrika by se do budoucna měla více zaměřit na osobní finance a informace pro podnikatele. Kromě zpravodajství se plánuje spuštění řady novinek v oblasti zábavy i v rámci jiných služeb.

Kontakty:
ATLAS.CZ, a.s.
Slavomír Vaškovič
Marketing Director
eMail vaskovic@atlas-as.cz
Mobil +420 731 541 387

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic.cz
Mobil +420 603 484 227


O ATLAS.CZ, a.s.
ATLAS.CZ je jeden z předních českých internetových portálů, jehož cílem je poskytovat uživatelům přehledným způsobem informace z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Na stránkách portálu lze nalézt informace a služby z oblasti zábavy, nakupování, cestování nebo komunikace. K nejúspěšnějším patří například atlas firem, internetový autosalon, digitální mapy nebo živé audio a video přenosy na live.atlas.cz. ATLAS.CZ chce i v budoucnu rozšiřovat spektrum svých služeb a prostřednictvím moderních technologií nabízet všem svým návštěvníkům místo na internetu, kde se cítí jako doma.