Hlavní navigace

Portál ČT24 spouští textové SMS zpravodajství

[Tisková zpráva] Zpravodajský portál ČT24, internetové stránky zpravodajské stanice ČT24 www.ct24.cz, spouští od 2 června 2008 textové zpravodajství prostřednictvím zpráv zasílaných do mobilního telefonu. Každý, kdo si službu aktivuje, tak má jistotu, že 24 hodin denně bude informován o všech důležitých a závažných událostech z domova, ze světa i ze sportu. Seriózní, ověřené a nebulvární informace připravují zkušení editoři zpravodajství České televize.

Sdílet

Službu si může objednat každý, kdo má k dispozici mobilní telefon a to bez ohledu na operátora. V nabídce, která je detailně popsána na stránkách portálu ČT24 na adrese www.ct24.cz/sms, lze volit ze dvou základních kategorií – všeobecné zpravodajství a zpravodajství sportovní.

Všeobecné zpravodajství zahrnuje zásadní zprávy z domova, z regionů, ze světa, ekonomiky, kultury a dopravy, včetně exkluzivních informací, které přinášejí zpravodajové České televize. Odběratel této služby dostane denně (podle aktuální situace) v průměru tři až sedm zpráv, maximálně však deset.

Všeobecné zpravodajství se aktivuje zasláním SMS ve tvaru: CT Z na telefonní číslo 900 11

Druhá varianta služby zahrnuje zpravodajství ze sportu. Jejím hlavním obsahem jsou důležité domácí i zahraniční sportovní výsledky, úspěchy českých sportovců na mezinárodním poli, události a rozhodnutí z exekutivy důležitých sportovních asociací apod. Počet obdržených zpráv rovněž nepřekročí deset denně.

Sportovní zpravodajství se aktivuje zasláním SMS ve tvaru: CT S na telefonní číslo 900 11

Objednávku služby odběrateli automaticky a zdarma potvrdí kontrolní sms zpráva. Tu je třeba ještě potvrdit textovou zprávou ve tvaru CT A na číslo 900 11. Pro deaktivaci služby stačí zaslat SMS ve tvaru STOP CT na číslo 900 11.

Všechny zprávy mají jednotný formát, žádný text nepřesáhne délku 160 znaků, tedy standardní délku běžné textové zprávy. Službu podporují všichni mobilní operátoři: T-Mobile, Telefónica O2 a Vodafone. Cena jedné příchozí zprávy je 1,50 včetně DPH.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).