Hlavní navigace

Portál Investorského centra města Ústí nad Labem využívá pro svou správu Media-Factory

[Tisková zpráva]

Sdílet

Portál Investorského centra města Ústí nad Labem využívá pro svou správu Media-Factory

Brno, 19. února 2004 – Společnost CP Online, a. s. (www.cponline.cz) oznamuje dokončení implementace internetové publikační platformy Media-Factory (www.media-factory.cz) pro Investorské centrum města Ústí nad Labem (www.invest-usti.cz).

Nový www portál vznikl v rámci aktivit projektu „Realizace systematické proinvestorské politiky v okrese Ústí nad Labem“ a je provozován Investorským centrem Ústí nad Labem. Chce být aktivní informační platformou pro všechny zájemce o investice v regionu a současně moderním komunikačním prostředkem mezi městem a dalšími regionálními institucemi na straně jedné a podnikateli a investory na straně druhé.

Projekt byl realizován za finanční podpory města Ústí nad Labem, České republiky a Evropské unie z programu PHARE 2000. Jeho hlavním cílem je koordinace všech aktivit města a dalších subjektů při podpoře průmyslových i dalších investic ve městě a jeho okolí.

„Investorský portál je postaven na bázi nástroje pro správu webového obsahu Media-Factory. Kromě informačního obsahu ve formě článků nabízí také zájemcům o investování v tomto regionu databázi volných ploch a nemovitostí, určených k prodeji či pronájmu a katalogy subdodavatelů služeb či výrobků. Stránky jsou vytvořeny ve třech různých mutací a v budoucnu je možné web velice jednoduchým způsobem rozšířit o další jazykové verze,“ říká Michal Rogozný, produktový manažer Media-Factory.

„Firmu CP Online, a.s. a její produkt Media-Factory jsme si vybrali v rámci výběrového řízení na naše internetové stránky věnované informacím o investičním prostředí v Ústí nad Labem. Rozhodující pro nás byla samozřejmě kvalita, ale příjemně nás překvapila také cena. Důležitým faktorem je pro nás snadná aktualizace jednotlivých článků a databází, jelikož stránky slouží potenciálním investorům a je tedy nutné mít zde stále aktuální údaje. To Media-Factory splňuje na výbornou a proto jsme s naší volbou spokojeni,“ uvádí Ing. František Podrápský z oddělení proinvestorské politiky Magistrátu města Ústí nad Labem.

V případě zájmu o další informace, prosíme, kontaktujte:
Michal Rogozný
produktový manažer Media-Factory
CP Online, a. s.
Tel.: +420 596 624 659
E-mail: michal.rogozny@cpon­line.cz

Lenka Palasová
obchodní manažerka Media-Factory
CP Online, a. s.
Tel.: +420 777 209 979
E-mail: lenka.palasova@cpon­line.cz

MUDr. Miroslav Seiner
garant projektu
Tel: +420 777 556 238
E-mail: miroslav.seiner@vol­ny.cz

O společnosti CP Online, a. s.
CP Online, a. s., dceřiná společnost Computer Press, a. s., poskytuje komplexní služby a nástroje v oblasti elektronického obchodování, publikování a marketingu v prostředí Internetu. Stěžejní jsou produkty Media-Factory, Friendly-Shop, Company-Explorer a Adrenaline.cz. Dalšími jsou Hyperlink.cz, Vltava2000.cz a TravelGuide.cz. Více informací, archív tiskových sdělení a logotypy společnosti CP Online, a. s., naleznete na adrese www.cponline.cz.

O publikační platformě Media-Factory
Media-Factory (www.media-factory.cz) je vyspělá, funkčně nesmírně bohatá platforma pro internetové či intranetové publikování. Je vhodná jak pro tvorbu a provozování libovolně bohatých, vysoce zatěžovaných internetových časopisů, tak pro vnitrofiremní, intranetové webové bulletiny nebo třeba extranetové magazíny pro korporaci a její partnery. Přednostmi jsou: optimalizace na rychlost a výkonnost, kompatibilita se všemi hlavními platformami, snadná administrace i pro laika přes webové rozhraní, nulové technické nároky na zákazníka (provozování jako ASP model).

O Investorském centru města Ústí nad Labem
Investorské centrum Ústí nad Labem je koordinovaná spolupráce Magistrátu Ústí nad Labem zastoupeného oddělením proinvestorské politiky, Okresní hospodářské komory, Agentury regionálního rozvoje euroregionu Labe, Komunitní nadace a Úřadu práce, která má za cíl maximálně pomoci příchozím i místním investorům v jejich úspěšném podnikání, tedy snížit vysokou nezaměstnanost a přispět v Ústí nad Labem k potřebnému ekonomickému rozvoji.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).