Hlavní navigace

Portál Mámo Kup Mi Booster

[Tisková zpráva] Prostor pro bezplatnou prezentaci amatérských kapel, hudebníků, nahrávacích studií, hudebních klubů i profesionálů vytváří unikátní projekt Mámo Kup Mi Booster na portálu www.mkmb.cz/

Sdílet

Portál myslel i na profily fanoušků pro jednotlivé skupin a má mezinárodní rozměr a skupiny zazáří nejen u nás, ale i v zahraničí.

Každý začínající autor i profesionál se může bezplatně zaregistrovat na Registrace na MKMB a vytvořit si osobní hudební profil a přidávat si neomezené množství nahrávek a videoklipů. K dispozici je i posluchačská hitparáda , která vyzdvihne k horním příčce ty nejlepší. Hudebníkům je poskytnutá bezplatná prezentace na portálech: Slovenska – www.mkmb.sk, Maďarska – www.mkmb.hu a Polska www.mkmb.pl a pracuje se i na připojení dalších zemích EU, jako Rakouska a Německa.

Registrovaní fanouškové i návštěvníci mají možnost se vyjadřovat ke skupinám a jednotlivým skladbám, podívat se na jejich videoklipy a stáhnou si i některé jejich písničky.

Portál byl vytvořen za účelem budování komunity mezi fanoušky a muzikanty, kapelami a nahrávacími studií a vytváří prostor kde kapely prezentují sami sebe.

Mámo Kup Mi Booster – www.mkmb.cz/ je neziskový projekt společnosti GBM Slovakia, distributora a prodejce hudebních nástrojů a ozvučovaní techniky na Slovensku i v zahraničí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).