Hlavní navigace

Přes portál Na volné nabízí své služby již 200 profesionálů

[Tisková zpráva] 18. 3. 2008, Ostrava – Internetový portál Na volné noze, který se specializuje na podporu podnikání fyzických osob, nabízí na svých stránkách www.navolnenoze.cz již dvě stovky detailně zpracovaných webových prezentací nezávislých profesionálů.

Sdílet

V oborovém katalogu jsou zastoupeny nejrůznější profese a řemesla. Výrazně ovšem převažují obory, o které je v současnosti největší zájem: jazykové služby, vzdělávání, informatika, média, grafika, reklama a poradenství všeho druhu.

Zakladatel a provozovatel portálu Na volné noze Robert Vlach propaguje nezávislé profesionály aktivně od roku 2001 a ke svým dlouholetým zkušenostem dodává: „Nezávislí odborníci, se kterými spolupracuji, představují málo početnou, ale mimořádně vlivnou skupinu. Firmy si je cení jako experty, vídáte je jako nezávislé poradce v televizi a novináři od nich čerpají odborné informace. Jsou prostě všude, kde se něco děje.“

Na portále Na volné noze se přitom může registrovat každý, kdo chce veřejnosti nabízet své osobní služby. Jednotlivé webové prezentace pak fungují jako jakési internetové vizitky s tím rozdílem, že mohou obsahovat také fotku, logo a volitelnou fotogalerii.

„Česká společnost se velice rychle mění a my nabízíme pomocnou ruku každému, kdo si jako způsob obživy zvolil svobodné podnikání na volné noze. Pomáháme začátečníkům a dáváme dohromady lidi, kteří se mají potkat. Pořádáme školení, srazy, konference, prostě každý si najde to své,“ popisuje aktivity svého týmu Robert Vlach.