Hlavní navigace

Portál Na volné noze již sdružuje 150 nezávislých profesionálů

[Tisková zpráva] 19. 9. 2007, Ostrava – Internetový portál Na volné noze buduje otevřenou profesní komunitu, která již sdružuje na 150 nezávislých profesionálů. Osobní prezentace všech registrovaných specialistů jsou zveřejněny na webové stránce www.navolnenoze.cz a ke společným aktivitám se může přidat prakticky každý podnikající profesionál.

Sdílet

Portál Na volné noze je původní český projekt zaměřený na podporu nezávislého podnikání jednotlivců. Cílovou skupinu tedy tvoří profesionálové na volné noze, živnostníci a jiní drobní podnikatelé. Poradenství je také dostupné všem sociálně slabším skupinám, jako jsou studenti, maminky, senioři, zdravotně postižení, nezaměstnaní apod.

Spolupráce může mít mnoho podob. Projekt zahrnuje například odborná školení včetně volitelné osobní konzultace, pořádání srazů a konferencí, osvětové publikace, inzerci či propagaci na internetu. Velká část uvedených programů je přitom bezplatná anebo alespoň nezisková, takže na své si přijdou rovněž začátečníci s nízkým rozpočtem.

Provozovatel portálu Na volné noze a specialista na podporu podnikání Robert Vlach k tomu říká: „Dosud se u lidí setkávám s představou, že podnikání je nepřetržitá dřina, zatímco zaměstnání je snadný a jistý příjem. Dříve tomu tak možná bylo, ale dnes je situace jiná. Nároky na zaměstnance se každým rokem stupňují a paradoxně jsou to právě nezávislí podnikatelé, kdo má více času i peněz. Ani začátky nemusí být tak těžké, jak si lidé myslí. Když má člověk chuť do práce a dobrý nápad, dá se začít i s málem.“

Portál Na volné noze využívají desítky nezávislých profesionálů a zájemců o tento bezpečný druh podnikání. Svou zkušenost výstižně shrnuje zahradní architektka Ing. Zuzana Hašpicová: „Jsou v životě setkání, která člověka ovlivní a někam dál nasměrují. Mé setkání s portálem Na volné noze bylo velmi významné pro růst mého podnikání. Doporučuji služby portálu každému, kdo chce své činnosti dát nový, úspěšný směr.“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).